SpotRacers - Car Racing Game ikon

SpotRacers - Car Racing Game APK

v1.23.2

SpotRacers - Car Racing Game Açıklama

SpotRacers - Car Racing Game ile eğlenceli sokak yarışlarına katılacaksınız.


Android yarış oyunu olarak geliştirilen SpotRacers kendine özgü yarış kurgusu ile dikkat çekiyor. Oyunun içeriği gayet eğlenceli: Sokaktan geçen arabaları toplayarak kendi garajınıza ekliyorsunuz. Sonra bu arabalarla heyecan dolu sokak yarışlarına katılarak rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz. SpotRacers'ın özellikleri arasında araç özelleştirme ve araç koleksiyonu bulunuyor. Sokaktan toplayacağınız araçları kendi garajınıza çekerek istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.


SpotRacers'taki yarışlar minyatür tarzda tasarlanmış sokaklarda yapılıyor. Hem dar hem de mini boyutta tasarlanmış sokaklarda yarışmak her zaman keyiflidir. Bilindik yarış oyunlarından farklı tarza sahip bir yarış oyunu arıyorsanız SpotRacers tam size göre. SpotRacers APK dosyasını hemen indirin ve ücretsiz olarak oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

SpotRacers - Car Racing Game ekran görüntüleri SpotRacers - Car Racing Game ekran görüntüleri SpotRacers - Car Racing Game ekran görüntüleri SpotRacers - Car Racing Game ekran görüntüleri SpotRacers - Car Racing Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.23.2

GeliştiriciLevel Up Garage

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi26.10.2023 - 21:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 171 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11538

GÜVENLİKİndireceğiniz SpotRacers - Car Racing Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.levelupgarage.spotracers

APK imzası: c92de275548a9801c2c19b6d9c618dc0fc28b5a8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder