Crazy for Speed ikon

Crazy for Speed APK

v6.3.5080

Crazy for Speed Açıklama

Yüksek hızın keyfini Crazy for Speed oyunuyla çıkarın.


Dünynın birçok farklı noktasını yarış pisti olarak oyunculara sunan Crazy for Speed'de ünlü yarış arabalarıyla asfaltı eritmek için yarışacaksınız. Hiç kuşkusuz oyunun en önemli özelliği Alpler'de, Venedik'in kıyılarında, Amazon'un çamurlu yollarında ve Nevada'nın çöllerinde yarışıyor olmanız. Harita sayısı çok olduğu için oyunun keyfi oldukça yüksek. Ayrıca arabaların tasarımı da oldukça başarılı.


Crazy for Speed'de her oyuncunun amacı aynı: yarışı birinci bitirmek. Kazanacağınız her yarıştan toplayacağınız ödül puanlarını yeni arabaları satın almak için kullanıyorsunuz. Araba almanın herhangi bir sınırı yok, tüm arabaları garajınıza toplayabilir ve her yarışta farklı bir araba kullanabilirsiniz. Ayrıca arabaların performansını arttıracak motor, şanzuman ve NOS (nitro) geliştirmelerini yaparak en üs seviye çıkarmayı unutmayın.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi yarış heyecanını hissettirecek kadar kaliteli. Ekranın sağ ve soluna yerleştirilen kontrol düğmeleriyle arabanızı pistte kolayca yönlendirebiliyorsunuz. Android yarış oyunları arasında kendine özgü pist ve yarış mantığıyla öne çıkan oyun tamamen ücretsiz. Crazy for Speed APK dosyasını indirerek yarışlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Crazy for Speed APK son sürüm güncellemesinde oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.3.5080

GeliştiriciMAGIC SEVEN

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.03.2018 - 21:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme279

Dosya boyutu 76.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8408

GÜVENLİKİndireceğiniz Crazy for Speed APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.racing.car.crash.turbo

APK imzası: 9e5da64ff84bdd59553fbfc4f78735f9fcec8ff3

Crazy for Speed eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Crazy for Speed versiyonları:
  • 1. Crazy for Speed v5.0.3935
  • 2. Crazy for Speed v2.3.3100

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder