Crazy for Speed ikon

Crazy for Speed

v5.0.3935

Yüksek hızın keyfini Crazy for Speed oyunuyla çıkarın.

 

Dünynın birçok farklı noktasını yarış pisti olarak oyunculara sunan Crazy for Speed'de ünlü yarış arabalarıyla asfaltı eritmek için yarışacaksınız. Hiç kuşkusuz oyunun en önemli özelliği Alpler'de, Venedik'in kıyılarında, Amazon'un çamurlu yollarında ve Nevada'nın çöllerinde yarışıyor olmanız. Harita sayısı çok olduğu için oyunun keyfi oldukça yüksek. Ayrıca arabaların tasarımı da oldukça başarılı.

 

Crazy for Speed'de her oyuncunun amacı aynı: yarışı birinci bitirmek. Kazanacağınız her yarıştan toplayacağınız ödül puanlarını yeni arabaları satın almak için kullanıyorsunuz. Araba almanın herhangi bir sınırı yok, tüm arabaları garajınıza toplayabilir ve her yarışta farklı bir araba kullanabilirsiniz. Ayrıca arabaların performansını arttıracak motor, şanzuman ve NOS (nitro) geliştirmelerini yaparak en üs seviye çıkarmayı unutmayın.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi yarış heyecanını hissettirecek kadar kaliteli. Ekranın sağ ve soluna yerleştirilen kontrol düğmeleriyle arabanızı pistte kolayca yönlendirebiliyorsunuz. Android yarış oyunları arasında kendine özgü pist ve yarış mantığıyla öne çıkan oyun tamamen ücretsiz. Crazy for Speed APK dosyasını indirerek yarışlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri Crazy for Speed ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyuncu deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.3935

GeliştiriciMAGIC SEVEN

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi17.03.2018 - 21:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme209

Dosya boyutu 54.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8408

Güvenlik seçicileri
Crazy for Speed eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Crazy for Speed versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder