Ultimate MotoCross 3 ikon

Ultimate MotoCross 3

v4.1

Kaskınızı takın ve Ultimate MotoCross 3 ile çılgın motorsiklet yarışlarına katılın.

 

Motorsiklet yarışı oyunu Ultimate MotoCross 3, toplamda 6 farklı oyun modu ile oldukça geniş bir içeriğe sahip. Kariyer, serbest sürüş, zamana karşı yarış ve çok oyunculu akrobasi yarışlarında rakiplerinizi geride bırakarak pisti birinci bitirmek için gazı kökleyin. 20'den fazla yarış motorunu yarışlardan kazanacağınız para ödülleriyle satın alabilir ve parçalarını yükseltebilirsiniz.

 

Ultimate MotoCross 3'te kaznacağınız para ödülünü arttırmak için akrobatik hareketleri sık sık tekrarlayabilirsiniz. Rakiplerinize göre daha çok akrobatik hareketler yapmak sizi yarışta her zaman ilk sırada tutuyor. Basit ve sezgisel kontrolleri sayesinde motoru kontrol etmesi oldukça kolay ve yüksek kaliteli grafikler sayesinde yarış heyecanı her zaman yüksek. Ultimate MotoCross 3 APK dosyasını indirerek bu başarılı motorsiklet yarışı oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Ultimate MotoCross 3 ekran görüntüleri Ultimate MotoCross 3 ekran görüntüleri Ultimate MotoCross 3 ekran görüntüleri Ultimate MotoCross 3 ekran görüntüleri Ultimate MotoCross 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1

GeliştiriciDream-Up

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2018 - 13:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme16

Dosya boyutu 38.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8544

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder