Nitro Jump Racing ikon

Nitro Jump Racing APK

v1.8.1

Nitro Jump Racing Açıklama

Nitro Jump Racing APK, PvP tabanlı geliştirilen fantastik bir Android yarış oyunu.


Tamamı özelleştirilebilir arabaların yer aldığı Nitro Jump Racing oyununda rekabet dolu yarışlar oyuncuları bekliyor. 5 farklı haritanın bulunduğu oyunda PvP tabanlı yarışlara katılacak ve rakiplerinizi yenmek için kıyasıya yarışacaksınız. Oyundaki her araba özelleştirilebilir durumda. Yani, arabanızın özellikleri yetersiz kaldığında onu geliştirerek yarışta daha avantajlı duruma gelebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey arabanızı garaja çekmek ve parçaları değiştirmek.


Nitro Jump Racing'de birçok farklı oyun modu bulunuyor. Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğiniz bu modların içeriği rekabet yarışı, zamana karşı yarış ve zaman sınırlı yarış özelliklerine sahip. Hangi modda yarışmayı tercih ederseniz edin, oyundaki tek amacınız yarışı birinci bitirmek. Üç boyutlu grafiklerle modellenmiş harika çevre tasarımına sahip olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Nitro Jump Racing APK dosyasını hemen indirin ve fantastik yarışlardaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Nitro Jump Racing ekran görüntüleri Nitro Jump Racing ekran görüntüleri Nitro Jump Racing ekran görüntüleri Nitro Jump Racing ekran görüntüleri Nitro Jump Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.1

GeliştiriciMiniclip.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.02.2022 - 11:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme6

Dosya boyutu 176 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11002

GÜVENLİKİndireceğiniz Nitro Jump Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mobi.byss.vroomz

APK imzası: e0471ab9e96263529c0399b3151b9ecce92dfc8e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder