Racing Fever ikon

Racing Fever

v1.6.6

Racing Fever oyunu ile yarışın keyfini çıkarın. Android yarış ve sürüş oyunlarını sevenler için Racing Fever bağımlılık yapacak kadar keyifli bir oyundur.

 

Oyunu sonsuz yarış oyunları arasında gösterebiliriz. Arcade tarzıyla geliştirilen oyunda akan trafik içinde ilerleyerek en uzun mesafeyi katetmeye çalışıyorsunuz. Akan trafik yarış keyfini arttırdığı kadar çarpma tehlikesini de artıran bir etken. Ancak Racing Fever'da tehlike demek daha fazla ödül puanı kazanmanız anlamına geliyor. Trafikteki diğer araçlara karşı çarpmadan ilerlediğiniz sürece ödül puanı kazanıyor ve daha sonra bu puanları yeni araç almak için kullanıyorsunuz.

 

Racing Fever hem tek başınıza hem de gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz oyun modlarına sahip. Çok oyunculu modlarda arkadaşlarınızla veya dünyanın farklı yerlerindeki Racing Fever oyuncularıyla oynamanız mümkün. Bu yarış modunda en uzun mesafeye giden değil, en çok ödül puanını toplayan yarışı kazanmış oluyor.

 

Android yarış oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan Racing Fever tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Gameguru ekibinin geliştirdiği oyunu oynamak için Racing Fever  APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.6

GeliştiriciGameguru

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi10.05.2019 - 11:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme192

Dosya boyutu 74.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9593

Güvenlik seçicileri
Racing Fever eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Racing Fever versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder