Racing Fever ikon

Racing Fever APK

v1.6.6

Racing Fever Açıklama

Racing Fever oyunu ile yarışın keyfini çıkarın. Android yarış ve sürüş oyunlarını sevenler için Racing Fever bağımlılık yapacak kadar keyifli bir oyundur.


Oyunu sonsuz yarış oyunları arasında gösterebiliriz. Arcade tarzıyla geliştirilen oyunda akan trafik içinde ilerleyerek en uzun mesafeyi katetmeye çalışıyorsunuz. Akan trafik yarış keyfini arttırdığı kadar çarpma tehlikesini de artıran bir etken. Ancak Racing Fever'da tehlike demek daha fazla ödül puanı kazanmanız anlamına geliyor. Trafikteki diğer araçlara karşı çarpmadan ilerlediğiniz sürece ödül puanı kazanıyor ve daha sonra bu puanları yeni araç almak için kullanıyorsunuz.


Racing Fever hem tek başınıza hem de gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz oyun modlarına sahip. Çok oyunculu modlarda arkadaşlarınızla veya dünyanın farklı yerlerindeki Racing Fever oyuncularıyla oynamanız mümkün. Bu yarış modunda en uzun mesafeye giden değil, en çok ödül puanını toplayan yarışı kazanmış oluyor.


Android yarış oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan Racing Fever tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Gameguru ekibinin geliştirdiği oyunu oynamak için Racing Fever APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.
Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri Racing Fever ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.6

GeliştiriciGameguru

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi10.05.2019 - 11:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme309

Dosya boyutu 76.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9593

GÜVENLİKİndireceğiniz Racing Fever APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mobi.gameguru.racingfever

APK imzası: faf12e4e576f66bc2f5a15ddcd1ec1baa7578bbd

Racing Fever eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Racing Fever versiyonları:
  • 1. Racing Fever v1.5.18

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder