4x4 Off-Road Rally 7 ikon

4x4 Off-Road Rally 7 APK

v3.1

4x4 Off-Road Rally 7 oyunuyla zorlu pistlerde offroad yarışlarına katılın ve sürüş becerilerinizi kanıtlayın.

 

Çöl, çamur, dağlık ve orman gibi farklı arazilerde yarışacağınız oyun, gayet keyifli bir offroad yarışı deneyimi sunuyor. Range Rover, Mercedes ve Wolkswagen gibi birçok farklı markadan onlarca araba oyunda kendisine yer bulmuş. Başlangıçta tabii biraz düşük bir arabaya sahip oluyorsunuz ancak bölümleri geçtikçe üst seviye araçların kilidini açmanızı sağlayacak para ödüllerini kazanabiliyorsunuz. Unutmadan söyleyelim, oyun içerisinde 100'den fazla bölüm var.

 

Oyunun grafik kalitesi ve sürüş hassasiyeti oldukça başarılı. XAPK formatındaki 4x4 Off-Road Rally 7 APK dosyasını ücretsiz indirerek yarışmaya başlayabilirsiniz. XAPK dosyalarının nasıl kurulacağını bilmiyorsanız buradaki ipucumuzu okuyabilirsiniz.

4x4 Off-Road Rally 7 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 4x4 Off-Road Rally 7 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
4x4 Off-Road Rally 7 ekran görüntüleri 4x4 Off-Road Rally 7 ekran görüntüleri 4x4 Off-Road Rally 7 ekran görüntüleri 4x4 Off-Road Rally 7 ekran görüntüleri 4x4 Off-Road Rally 7 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder