Road Drivers: Legacy ikon

Road Drivers: Legacy APK

v6.00

Şehir trafiğinde yarış heyecanını Road Drivers: Legacy ile yaşayın.

 

Oyun şehir ve banliyö trafiğinde sonsuz bir yarış heyecanını içeriyor. Spor arabınıza atlayarak şehrin tüm sokaklarında yarışıyor ve sürüş yeteneklerinize göre para kazanıyorsunuz. Traffic Rider'ın şehir versiyonunu andıran Road Drivers Legacy'de en çok sürüşü yapan ve parayı kazanan oyuncu yarışlarda birinci oluyor. Anlık güncellenen liderlik tablosuyla başarılarınızı takip etmenizde fayda var. Eğer hala lider olamadıysanız, yeni ve güçlü bir araba satın alarak daha iyi bir yarış çıkartabilirsiniz.

 

Oyundaki çevre modellemesi üç boyutlu detaylarla yapılmış ve HD kalite grafikler yarışlardaki sürüş zevkini doğrudan etkiliyor. Hassas kontrolleriyle arabayı kontrol etmek de oldukça kolay. Akan trafik içindeki yarışlarda yerinizi almak için Road Drivers: Legacy APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz.

Road Drivers: Legacy ekran görüntüleri Road Drivers: Legacy ekran görüntüleri Road Drivers: Legacy ekran görüntüleri Road Drivers: Legacy ekran görüntüleri

Yorumlar

Road Drivers: Legacy için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
aata6 yıl önce Road Drivers: Legacy v2.95 için
daha yüklemedim bakcaz bakalım
Ziyaretçi6 yıl önce Road Drivers: Legacy v2.95 için
güzel