Drifty Chase ikon

Drifty Chase APK

v1.6.1

Drifty Chase Açıklama

Bir tür polisten kaçma yarışı olan Drifty Chase'de banka soygunundan sonra polise yakalanmamak için hızlıca kaçmak ve şehrin sokaklarında izinizi kaybettirmeye çalışıyorsunuz.

 

Tek parmakla yönlendirdiğiniz araçla kaçarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hem kendinizi hem de paranızı polise yakalatmamak. Kaçarken başka bir arabaya ya da binaya çarparsanız işiniz bitiyor ve polise yakalanıyorsunuz. Ancak pes etmek yok, yeni ve farklı bir şehirdeki banka soygunuyla oynamaya devam edebiliyorsunuz. Başlangıçta verilen araba düşük motor gücüne sahip olduğu için pek hızlı değil; daha hızlısını ve güçlüsünü oyundaki garajdan satın alma şansınız var. Bunun için de kaçış sırasında yoldaki paraları toplamaya çalışmanız gerekiyor.

 

Başarılı fizik modellemesine sahip oyundaki grafik ve çevre tasarımları minyatür tarzda geliştirilmiş. Bu sayede tek parmakla oyunu kontrol edebiliyorsunuz. Android yarış oyunları kategorisinde yer alan Drifty Chase ücretsiz olarak oynanabiliyor. APK formatındaki kurulum dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Drifty Chase ekran görüntüleri Drifty Chase ekran görüntüleri Drifty Chase ekran görüntüleri Drifty Chase ekran görüntüleri Drifty Chase ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.1

GeliştiriciCrimson Pine Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi06.10.2017 - 13:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme270

Dosya boyutu 51.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7859

GÜVENLİKİndireceğiniz Drifty Chase APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crimsonpine.driftychase

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder