Asphalt Xtreme: Rally Racing ikon

Asphalt Xtreme: Rally Racing APK

v1.9.0d

Asphalt Xtreme: Rally Racing Açıklama

Gameloft'un efsane yarış oyunu serisi Asphalt, arazi yarışları temasına sahip Asphalt Extreme ile büyümeye devam ediyor.


SUV, 4x4 pikap ve kamyonların yarıştığı oyunda belli bir kural yok. Yarış rotası üzerinde bulunan herhangi bir yoldan bitiş noktasına ulaşmak oyundaki ilk hedefiniz. Oyun sırasında engeller üzerinden uçma, rakibi saf dışı bırakma, drift yapma gibi birçok özel görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevleri tamamladığınızda yarışı tamamlamış ve seviye ilerlemesi almış oluyorsunuz. Çevrimiçi oynama desteği sayesinde yarıştaki diğer oyuncularla en fazla 8 kişiye kadar gerçek zamanlı yarışabilirsiniz.


Asphalt Xtreme: Rally Racing'de 35 farklı araç yer alıyor. Land Rover'dan tutun, Focus RS'ye kadar arazi şartlarına özel olarak geliştirilmiş 4x4 araçlar için onlarca yükseltme ve kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Yarışlardan kazanacağınız altın paralar ve elmasları yükseltme ve kişiselleştirme için kullanabilirsiniz. Oyunda yer alan bazı parkurlar o kadar zor ki, en iyi performansa sahip aracı satın alsanız bile aracınızın bazı özelliklerini yükseltmeye ihtiyaç duyuyorsunuz.


Mısır, Amerika, Brezilya, Tayland gibi birçok ülkede yarış pistleri yer alıyor. Kum tepelerinden tutun buzullara kadar ülkelerin sahip olduğu doğal şartlara uygun olarak tasarlanan yarış parkurları oldukça gerçekçi ve heyecan verici görünüyor. Asphalt Xtreme APK dosyasını hemen indirerek sürükleyici xtreme yarışlardaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Asphalt Xtreme Rally Racing APK güncellemesi ile oyun performansı geliştirilmiş.

Asphalt Xtreme: Rally Racing ekran görüntüleri Asphalt Xtreme: Rally Racing ekran görüntüleri Asphalt Xtreme: Rally Racing ekran görüntüleri Asphalt Xtreme: Rally Racing ekran görüntüleri Asphalt Xtreme: Rally Racing ekran görüntüleri
Artıları

Gerçekçi yarış parkurları,

Üstün grafik ve ses kalitesi,

Başarılı araç modellemesi,

Çevrimiçi oynama desteği.

Eksileri

Arayüz kullanımı diğer serilere göre biraz zor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.0d

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi28.08.2017 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme16089

Dosya boyutu 1 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7354

GÜVENLİKİndireceğiniz Asphalt Xtreme: Rally Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftMOHM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Asphalt Xtreme: Rally Racing eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Asphalt Xtreme: Rally Racing versiyonları:
  • 1. Asphalt Xtreme v1.7.2f
  • 2. Asphalt Xtreme v1.6.0i
  • 3. Asphalt Xtreme v1.4.0i
  • 4. Asphalt Xtreme v1.3.2a
  • 5. Asphalt Xtreme v1.1.0g
  • 6. Asphalt Xtreme v1.0.8a

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Asphalt Xtreme: Rally Racing oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Asphalt Xtreme: Rally Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Asphalt Xtreme: Rally Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

20 kullanıcı oyuna göre

Asphalt Xtreme: Rally Racing için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Asphalt Xtreme v1.1.0g için
Süper
Ziyaretçi6 yıl önce Asphalt Xtreme v1.1.0g için
mod varmı para hilesi
Ziyaretçi6 yıl önce Asphalt Xtreme v1.1.0g için
çok göze vallah
Ziyaretçi7 yıl önce Asphalt Xtreme v1.0.8a için
Cok güzel