Asphalt Xtreme ikon

Asphalt Xtreme

v1.7.2f

Gameloft'un efsane yarış oyunu serisi Asphalt, arazi yarışları temasına sahip Asphalt Extreme ile büyümeye devam ediyor.

 

SUV, 4x4 pikap ve kamyonların yarıştığı oyunda belli bir kural yok. Yarış rotası üzerinde bulunan herhangi bir yoldan bitiş noktasına ulaşmak oyundaki ilk hedefiniz. Oyun sırasında engeller üzerinden uçma, rakibi saf dışı bırakma, drift yapma gibi birçok özel görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevleri tamamladığınızda yarışı tamamlamış ve seviye ilerlemesi almış oluyorsunuz. Çevrimiçi oynama desteği sayesinde yarıştaki diğer oyuncularla en fazla 8 kişiye kadar gerçek zamanlı yarışabilirsiniz.

 

Asphalt Extreme'de 35 farklı araç yer alıyor. Land Rover'dan tutun, Focus RS'ye kadar arazi şartlarına özel olarak geliştirilmiş 4x4 araçlar için onlarca yükseltme ve kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Yarışlardan kazanacağınız altın paralar ve elmasları yükseltme ve kişiselleştirme için kullanabilirsiniz. Oyunda yer alan bazı parkurlar o kadar zor ki, en iyi performansa sahip aracı satın alsanız bile aracınızın bazı özelliklerini yükseltmeye ihtiyaç duyuyorsunuz.

 

Mısır, Amerika, Brezilya, Tayland gibi birçok ülkede yarış pistleri yer alıyor. Kum tepelerinden tutun buzullara kadar ülkelerin sahip olduğu doğal şartlara uygun olarak tasarlanan yarış parkurları oldukça gerçekçi ve heyecan verici görünüyor.

 

NOT: Asphalt Extreme APK dosyasını indirdip kurduğunuzda yaklaşık 1.2 GB boyutunda data verisi internet üzerinden indirilmeye başlayacak. Bu nedenle oyunu kurarken Wi-Fi bağlantınızın olması gerekiyor.

Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Asphalt Xtreme APK oyununun bu versiyonu ile birlikte Porsche 911 SC ve Porsche Macan markalı araçlar yarışa hazır olarak getirildi. 

Bazı hata düzeltmeleri ve geliştirmeler yapılmış. 

Artıları

Gerçekçi yarış parkurları,

Üstün grafik ve ses kalitesi,

Başarılı araç modellemesi,

Çevrimiçi oynama desteği.

Eksileri

Arayüz kullanımı diğer serilere göre biraz zor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.2f

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.08.2017 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme15236

Dosya boyutu 39.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7354

Güvenlik seçicileri
Asphalt Xtreme eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Asphalt Xtreme versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Asphalt Xtreme v1.1.0g için
Süper
Ziyaretçi3 yıl önce Asphalt Xtreme v1.1.0g için
mod varmı para hilesi
Ziyaretçi3 yıl önce Asphalt Xtreme v1.1.0g için
çok göze vallah
Ziyaretçi3 yıl önce Asphalt Xtreme v1.0.8a için
Cok güzel