Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme

v1.3.2a
sponsorlu bağlantılar
Asphalt Xtreme
Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Asphalt Xtreme Açıklama

Gameloft'un efsane yarış oyunu serisi Asphalt, arazi yarışları temasına sahip Asphalt Extreme ile büyümeye devam ediyor.

 

SUV, 4x4 pikap ve kamyonların yarıştığı oyunda belli bir kural yok. Yarış rotası üzerinde bulunan herhangi bir yoldan bitiş noktasına ulaşmak oyundaki ilk hedefiniz. Oyun sırasında engeller üzerinden uçma, rakibi saf dışı bırakma, drift yapma gibi birçok özel görevi yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevleri tamamladığınızda yarışı tamamlamış ve seviye ilerlemesi almış oluyorsunuz. Çevrimiçi oynama desteği sayesinde yarıştaki diğer oyuncularla en fazla 8 kişiye kadar gerçek zamanlı yarışabilirsiniz.

 

Asphalt Extreme'de 35 farklı araç yer alıyor. Land Rover'dan tutun, Focus RS'ye kadar arazi şartlarına özel olarak geliştirilmiş 4x4 araçlar için onlarca yükseltme ve kişiselleştirme seçeneği bulunuyor. Yarışlardan kazanacağınız altın paralar ve elmasları yükseltme ve kişiselleştirme için kullanabilirsiniz. Oyunda yer alan bazı parkurlar o kadar zor ki, en iyi performansa sahip aracı satın alsanız bile aracınızın bazı özelliklerini yükseltmeye ihtiyaç duyuyorsunuz.

 

Mısır, Amerika, Brezilya, Tayland gibi birçok ülkede yarış pistleri yer alıyor. Kum tepelerinden tutun buzullara kadar ülkelerin sahip olduğu doğal şartlara uygun olarak tasarlanan yarış parkurları oldukça gerçekçi ve heyecan verici görünüyor.

 

NOT: Asphalt Extreme APK dosyasını indirdip kurduğunuzda yaklaşık 1.2 GB boyutunda data verisi internet üzerinden indirilmeye başlayacak. Bu nedenle oyunu kurarken Wi-Fi bağlantınızın olması gerekiyor.

Güncelleme Notları

Yeni yarış pisti: Karlı Alp dağlarında yarışın,

Yeni arabalar: Lancer Evolution X, BMW X6 ve Blade XT4,

Araba ödüllü yeni etkinlikler,

Yeni günlük görevler,

Kariyer modu için yeni sezon.

Artıları

- Gerçekçi yarış parkurları,

- Üstün grafik ve ses kalitesi,

- Başarılı araç modellemesi,

- Çevrimiçi oynama desteği.

Eksileri

- Arayüz kullanımı diğer serilere göre biraz zor.

sponsorlu bağlantılar

Asphalt Xtreme Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 20-12-2016 22:42:09 Asphalt Xtreme v1.1.0g İçin
Süper
Ziyaretçi 19-12-2016 16:09:21 Asphalt Xtreme v1.1.0g İçin
mod varmı para hilesi
Ziyaretçi 19-12-2016 10:06:42 Asphalt Xtreme v1.1.0g İçin
çok göze vallah
Ziyaretçi 22-11-2016 17:32:58 Asphalt Xtreme v1.0.8a İçin
Cok güzel