Racing Fever: Moto ikon

Racing Fever: Moto APK

v1.56.0

Motorcu çete liderleri Racing Fever Moto'da düzenlenen yarışlarla karşı karşıya geliyor.

 

4 farklı lider tipinin bulunduğu oyunda en iyi motorcu olduğunuzu kanıtlamak için heyecan verici yarışlara katılıyorsunuz. 4 farklı oyun moduyla birlikte oldukça geniş bir içeriğe saihp olan Racing Fever: Moto'nun çevre tasarımı da oldukça başarılı. Düz bir yol olarak geliştirilen yarış pistinde akan trafiğin içinde ilerliyorsunuz. Yarış sırasında trafik kurallarını ihlal edeceğiniz için peşinize polis bile düşüyor. Tabii ki yarışı kazanmak için polislere yakalanmamanız şart.

 

Racing Fever: Moto'nun günlük değişen hava durumu sayesinde oyunda gerçekçilik yakalanmış durumda. Yağmur, yakıcı güneş veya kar yağışı farketmeden tüm yarışları kazanmak ve çetenizi liderliğe taşımak zorundasınız. Racing Fever: Moto ücretsiz bir oyun olduğu için APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Racing Fever: Moto ekran görüntüleri Racing Fever: Moto ekran görüntüleri Racing Fever: Moto ekran görüntüleri Racing Fever: Moto ekran görüntüleri Racing Fever: Moto ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansını artırmaya yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Racing Fever: Moto için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Racing Fever: Moto v1.56.0 için
Hayir