Torque Burnout ikon

Torque Burnout APK

v3.2.6

Fantastik drift yarışı Torque Burnout oyunuyla yeniden canlanıyor.


Direksiyonu sıkı tutun, gaza basın ve şampiyon gibi drift yapmaya başlayın. Torque Burnout, başarılı grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla öne çıkan sürükleyici bir drift yarışı oyunudur. Yüksek güce sahip spor arabanızı seçerek başladığınız oyunda akrobasi tarzı drift yarışlarına katılıyor ve birbirinden fantastik hareketler yaparak en yüksek puanı kazanmaya çalışıyorsunuz.


Torque Burnout'da onlarca farklı araba modeli var. Ayrıca, her arabanın kendine özel geliştirme seçenekleri ile oldukça geniş bir modifiye koleksiyonu sizi bekliyor. Driftlerden kazanacağınız yüksek puanlarla geliştirme seçeneklerinin kilidini açmanız ve arabanızı çok daha sportif hale getirerek dikkatleri üzerinize seçmeniz mümkün.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Gerçekçi yarış arabası modellemesi ve başarılı oyun kurgusuyla öne çıkan oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Android yarış oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Torque Burnout APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Torque Burnout oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Torque Burnout nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Torque Burnout APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Torque Burnout ekran görüntüleri Torque Burnout ekran görüntüleri Torque Burnout ekran görüntüleri Torque Burnout ekran görüntüleri Torque Burnout ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Torque Burnout APK son sürüm güncellemesinde birçok araba modeli yenilenmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder