Gravity Rider Zero ikon

Gravity Rider Zero APK

v1.40.3

Gravity Rider Zero, bilim kurgu benzeri oyun yapısıyla öne çıkan bir motorsiklet yarışı oyunudur.


Android yarış oyunları arasında farklı oyun kurgusuyla dikkat çeken Gravity Rider Zero, bildiğimiz motorsiklet yarışlarından çok farklı bir deneyim sunuyor. Bu yarışta klasik motorsikletler, asfalt veya toprak parkur yok. Onların yerine bilim kurgu tarzında geliştirilmiş fantastik bir ortam var. Gelecekten gelmiş gibi duran motorsikletinize atlayın, engelleri geçin ve parkuru birinci bitirmek için yarışın.


Gravity Rider Zero motor kontrolü açısından da farklı bir fizik modellemesine sahip. Bu oyunda motoru yan yatırmak yerine dengede tutmanız gerekiyor; yer çekiminin etksini motoru dengede tutmaya çalışırken fazlasıyla hissediyorsunuz. Android telefonlarınızda farklı bir oyun deneyimi arıyorsanız Gravity Rider Zero kesinlikle denemeniz gereken bir motorsiklet yarışı olmuş. Gravity Rider Zero APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve oyuna başlayın.

Gravity Rider Zero nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gravity Rider Zero APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gravity Rider Zero ekran görüntüleri Gravity Rider Zero ekran görüntüleri Gravity Rider Zero ekran görüntüleri Gravity Rider Zero ekran görüntüleri Gravity Rider Zero ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder