MotoGP Racing 19 ikon

MotoGP Racing 19 APK

v3.1.6

MotoGP Racing 19, Adnroid için geliştirilen en başarılı motorsiklet yarışı oyunlarından birisi.


Android motorsiklet yarışı oyunlarını sevenler için MotoGP gerçekçi grafikleri ve fizik modellemesi sayesinde mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Dünya klasmanında yarışlara katılacağınız oyunda son model motorsikletler ve dünyanın birçok farklı yerinde bulunan yarış pistleri var. İlk başta kullandığınız motorsiklet pek güçlü değil, ama yarışlardan kazanacağınız ödül puanları ile en güçlüsüne bile sahip olabilirsiniz.


MotoGP Racing 19'da yarışçıların en büyük gelir kaynağı sponsorlar. Her ne kadar yarış sonrası ödüller olsa da sponsor bulmak oyun içinde sizi daha hızlı bir şekilde ilerletiyor. Özellikle Alpinestars, Tissot ve Nolan gibi sponsorlar oyuncular için büyük nimet. Motorsikletinizle piste çıktığınızda lastik değişimi ve diğer yarış bakımları için iyi bir ekibe ihtiyacınız oluyor. Gerektiğinde takımınıza daha profesyonel çalışanlar alarak bakım sürenizi minimuma düşürebilirsiniz. Bu da size yarış sırasında daha hızlı hareket etme şansı veriyor.


WePlay ekibi tarafından geliştirilen MotoGP Racing 19 hem grafikleri hem de oyun fiziği bakımından kusursuz bir yapım. Android motorsiklet oyunları arasında en iyilerden birisi olan bu oyunu oynamak için MotoGP Racing 19 APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

MotoGP Racing 19 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. MotoGP Racing 19 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
MotoGP Racing 19 ekran görüntüleri MotoGP Racing 19 ekran görüntüleri MotoGP Racing 19 ekran görüntüleri MotoGP Racing 19 ekran görüntüleri MotoGP Racing 19 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MotoGP Racing 19 APK son güncellemesinde;

2019 sezonu takımları ve motorsikletleri eklenmiş,

Yeni turnuvalar eklenmiş,

MotoGP takım mühendisleri yenilenmiş,

Yeni skinler.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder