Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ikon

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı APK

v2.66

Drift Max City şehrin sokaklarında drift yarışlarına katılacağınız başarılı bir Android yarış oyunu. Birbirinden havalı yarış arabalarıyla drift keyfini çıkarmak için Drift Max City APK dosyasını hemen indirin ve yarışa başlayın.

 

Oyunda 14 farklı drift arabası ve bunlar için farklı modifikasyon seçenekleri var. Arabaları modifiye ettiğinizde rakibiniz üst seviye olsa bile onunla kafa kafaya yarışmanız mümkün oluyor. Tabii bunun için öncelikle yarışlardan para ödülü kazanmanız şart.

 

Drift Max City'de yarışlar için 7 pist bulunuyor. Bunların çoğu şehir sokakları temasına sahip ve gece-gündüz döngüsü ile oyunculara gayet yeterli içerik sunuyor. Oyunun grafikleri ve araba modellemesi ise oldukça gerçekçi bir kaliteye sahip. Bu sayede oyunu oynamak her zaman keyif veriyor.

 

Drift yarışlarını seviyorsanız Tiramisu ekibinin geliştirdiği Drift Max City tam size göre. Drift Max City APK dosyasını indirerek şehirde drift yarışlarına hemen katılın. İyi oyunlar.

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder