Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ikon

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı APK

v2.88

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı Açıklama

Drift Max City şehrin sokaklarında drift yarışlarına katılacağınız başarılı bir Android yarış oyunu. Birbirinden havalı yarış arabalarıyla drift keyfini çıkarmak için Drift Max City APK dosyasını hemen indirin ve yarışa başlayın.


Oyunda 14 farklı drift arabası ve bunlar için farklı modifikasyon seçenekleri var. Arabaları modifiye ettiğinizde rakibiniz üst seviye olsa bile onunla kafa kafaya yarışmanız mümkün oluyor. Tabii bunun için öncelikle yarışlardan para ödülü kazanmanız şart.


Drift Max City'de yarışlar için 7 pist bulunuyor. Bunların çoğu şehir sokakları temasına sahip ve gece-gündüz döngüsü ile oyunculara gayet yeterli içerik sunuyor. Oyunun grafikleri ve araba modellemesi ise oldukça gerçekçi bir kaliteye sahip. Bu sayede oyunu oynamak her zaman keyif veriyor.


Drift yarışlarını seviyorsanız Tiramisu ekibinin geliştirdiği Drift Max City tam size göre. Drift Max City APK dosyasını indirerek şehirde drift yarışlarına hemen katılın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Drift Max City APK son sürüm güncellemesi ile oyun performansı geliştirilmiş.

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.88

GeliştiriciTiramisu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi05.11.2018 - 08:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1257

Dosya boyutu 93.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9134

GÜVENLİKİndireceğiniz Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.com.tiramisu.driftmaxcity

APK imzası: 5384d19a7df6d548d79eaa132988de8b6047c470

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı versiyonları:
  • 1. Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı v2.66

Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drift Max City - Şehirde Araba Sürme Yarışı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder