Street Racing HD ikon

Street Racing HD APK

v1.2.5

Street Racing HD oyunuyla üst sınıf yarışlara katılın.


Hız ve tutkunun öne çıktığı Street Racing HD'de heyecan dolu yarışlara katılacak ve birinci olmak için gerçek oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Oyunda dünyanın birçok farklı yerindeki yarış pistleri yer alıyor. Her piste çıkmadan önce arabanızı yarışa hazır hale getirmeniz ve gerekli yükseltmeleri yaparak üst seviyelere çıkarmanız şart.


Oyundaki arabalar genelde son model yarış arabalarından oluşuyor ve her araba için onlarca geliştirme seçeneği mevcut. Motordan vites kutularına, fren disklerinden jantlara kadar birçok seçenek hızlanma için kullanılabilir. Sizin yapmanız gereken yarışlarda derece yaparak daha çok oyun parası kazanmak ve arabalarınızı daha hızlı hale getirmek. Street Racing bildiğiniz gibi Sokak Yarışları anlamına geliyor ve oyun tam da sokak yarışı heyecanını yaşamanızı sağlayacak kadar kaliteli grafiklere sahip.


Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen oyun Street Racing HD Android yarış oyunları sevenler için gayet ideal bir oyun. Street Racing HD APK dosyasını şimdi indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Street Racing HD ekran görüntüleri Street Racing HD ekran görüntüleri Street Racing HD ekran görüntüleri Street Racing HD ekran görüntüleri Street Racing HD ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder