Driving Real Race City 3D ikon

Driving Real Race City 3D APK

v1.3.7

Driving Real Race City 3D Açıklama

Driving Real Race City 3D APK ile gerçek trafikte yarışmanın keyfini çıkarın.


Gerçek rekabete hazır olun. Çok oyunculu bu yarış oyununda gerçek oyunculara karşı yarışacak, akan trafikte yarışı kazanmak için mücadele edeceksiniz. Birbirinden klas yarış arabalarının yer aldığı bu oyunda araç kontrolleri oldukça akıcı. Her arabanın parçası ve motorları yükseltilebilir olarak tasarlanmış. Böylece sahip olduğunuz arabaları en üst seviyeye yükselterek rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.


Android yarış oyunları arasında oldukça popüler olan bu yapım içerisinde dünyanın birçok şehrindeki yarış pistleri kullanılmış. Tokyo, Paris, Chicago, Londra, Makao, Kahire, Hawaii, Chengdu ve Arizona gibi ünlü şehirlerde yarışmanın keyfini çıkarmak size düşüyor. İster gerçek oyunculara karşı ister arkadaşlarınızla yapacağınız yarışlarda gazı kökleyin ve akan trafik içerisinde çarpmadan ilerleyin. Kaliteli grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Driving Real Race City 3D APK dosyasını şimdi indirin ve yarışmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Driving Real Race City 3D ekran görüntüleri Driving Real Race City 3D ekran görüntüleri Driving Real Race City 3D ekran görüntüleri Driving Real Race City 3D ekran görüntüleri Driving Real Race City 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.7

GeliştiriciBacon studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi20.03.2024 - 20:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 169 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11620

GÜVENLİKİndireceğiniz Driving Real Race City 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.v02c.car.race.city.real.simulation

APK imzası: 7a41223043179a86046b531be4b99177a5206128

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder