Dr. Driving ikon

Dr. Driving APK

v1.63

Dr. Driving APK, Android için geliştirilen bir yarış oyunu, ancak bu yarışta trafik kurallarına uymanız gerekiyor.


Normalde yarış oyunları kural dışı sürüş dinamikleriyle öne çıkar, ancak Dr. Driving tam tersi bir şekilde kurallara uyarak ilerlemeniz şart. Kurallara uyduğunuz ölçüde para puanlarınız artıyor ve başarı listesinde yükseliyorsunuz. Oyunda şehrin bir noktasından başka bir noktasına gitmek ve araç park etmek gibi bir takım görevler bulunuyor, bu görevleri yerine getirdikçe yeni haritaların ve arabaların kilitlerini açıyorsunuz.


Google Play Oyun servislerini destekleyen Dr. Driving'de toplayacağınız puanları liderlik tablosundan diğer oyuncularla karşılaştırabilirsiniz. Daha yüksek puana sahip olmak, daha çok puan kazanmak anlamına geldiği için sürüş sırasında trafik kurallarına uymaya çalışmanız oyundaki başarınızı arttıracaktır. Oyunun özellikle araba detaylarında grafik eksikliği bulunuyor ancak grafik kalitesi gözünüzü yormayacak düzeyde. 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanan Dr. Driving araba sürüş simülasyonları arasında boş zamanlarınızı değerlendirmek için iyi bir alternatif.

Dr. Driving nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dr. Driving APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dr. Driving ekran görüntüleri Dr. Driving ekran görüntüleri Dr. Driving ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dr. Driving APK son sürüm güncellemesinde oyun kararlılığı geliştirilmiş.

Yorumlar

Dr. Driving için toplam 42 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Dr Driving v1.1 için
Allah sizden razı olsun virüssuz oyun yapıyorlar
Ziyaretçi4 yıl önce Dr Driving v1.1 için
Kotu yorum yapanlar bu siteye kotu diyenler haberiniz olsun play store deki parali oyunlar bu sitede ücretsizdir.
Ziyaretçi5 yıl önce Dr Driving v1.1 için
Oyun guzel ama hile yok
Ziyaretçi5 yıl önce Dr Driving v1.1 için
Hile yoktur sakın indirmeyin
Ziyaretçi5 yıl önce Dr Driving v1.1 için
Ben bişey anlamadim ya