Blocky Farm Racing & Simulator ikon

Blocky Farm Racing & Simulator APK

v1.27

Blocky Farm Racing & Simulator, traktör yarışı ve çiftlik simülasyonunu bir araya getiren eğlenceli bir oyun.


Blocky Farm Racing'i hem yarış hem de simülasyon tarzına sahip bir oyun, ikisini bir araya getirdiği için de oldukça eğlenceli. Oyunda traktör, biçerdöver ve araba olmak üzere üç farklı araç var. Tabii ki bu araçları sürmeniz için büyük bir çiftlik ve köy haritası, tarlalar ve bakımını yapacağınız sevimli çiftlik hayvanları yer alıyor.


Blocky Farm Racing & Simulator'de Çiftlik modu, Yıkım modu ve Yarış modu olmak üzere üç farklı oyun modu var. Çiftlik modunda, tarla ürünleri ekip biçiyor ve süt hayvanlarına bakmak gibi çiftçilik görevlerini yerine getiriyorsunuz. Yarış modunda ise köyün sokaklarında traktör ve biçerdöverle yarışlara katılıyorsunuz. Bu modlar arasında çiftlik modunda kazanacağınız ödül puanları çok önemli. Oyundaki tarım aletlerinin ve araçların kilidini bu bölümden kazanacağınız puanlarla açabiliyorsunuz.


Oyunda kullanılan piksel grafik modellemesi oyunun keyfini oldukça arttırmış görünüyor. Piksel tabanlı oyunları seviyorsanız Blocky Farm Racing & Simulator sizin için iyi bir alternatif olabilir. Blocky Farm Racing & Simulator APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Blocky Farm Racing & Simulator APK yeni güncellemesiyle oyun deneyimi iyileştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder