Blocky Farm Racing & Simulator ikon

Blocky Farm Racing & Simulator

v1.16

Blocky Farm Racing & Simulator, traktör yarışı ve çiftlik simülasyonunu bir araya getiren eğlenceli bir oyun.

 

Blocky Farm Racing'i hem yarış hem de simülasyon tarzına sahip bir oyun, ikisini bir araya getirdiği için de oldukça eğlenceli. Oyunda traktör, biçerdöver ve araba olmak üzere üç farklı araç var. Tabii ki bu araçları sürmeniz için büyük bir çiftlik ve köy haritası, tarlalar ve bakımını yapacağınız sevimli çiftlik hayvanları yer alıyor.

 

Blocky Farm Racing & Simulator'de Çiftlik modu, Yıkım modu ve Yarış modu olmak üzere üç farklı oyun modu var. Çiftlik modunda, tarla ürünleri ekip biçiyor ve süt hayvanlarına bakmak gibi çiftçilik görevlerini yerine getiriyorsunuz. Yarış modunda ise köyün sokaklarında traktör ve biçerdöverle yarışlara katılıyorsunuz. Bu modlar arasında çiftlik modunda kazanacağınız ödül puanları çok önemli. Oyundaki tarım aletlerinin ve araçların kilidini bu bölümden kazanacağınız puanlarla açabiliyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan piksel grafik modellemesi oyunun keyfini oldukça arttırmış görünüyor. Piksel tabanlı oyunları seviyorsanız Blocky Farm Racing & Simulator sizin için iyi bir alternatif olabilir. Blocky Farm Racing & Simulator APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri Blocky Farm Racing & Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16

Geliştiricimobadu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi28.01.2019 - 20:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme85

Dosya boyutu 51.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9297

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder