Real Moto ikon

Real Moto APK

v1.1.118

Real Moto Açıklama

Gerçekçi grafiklere ve sürüş fiziği modellemesine sahip Real Moto, Android oyun ekosisteminin en iyi motosiklet yarışı oyunlarından birisi.


Sezgisel bir kontrol algısına sahip olan oyun bu sayede gayet başarılı bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyunda toplamda 5 yarış pisti bulunuyor. Her pistin zorluk ve çevre tasarımlarının farklı olması da oyunun başarısında bir diğer etken.


Yarışlardan kazanacağınız para puanlarla birlikte motorunuzun yakıt, yağ, parça donanımı gibi ihtiyaçlarını giderebilir veya daha yüksek performans sunan motosikletler satın alabilirsiniz. Ayrıca Google Play Oyunlar girişi yapmış olan kullanıcılar arkadaşlarıyla birlikte birebir yarışabiliyorsunuz.

Son güncellemede neler var?

Real Moto APK güncel sürümünde oyun alt yapısı geliştirilmiş.

Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.118

GeliştiriciDreamplay Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.09.2017 - 15:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3199

Dosya boyutu 159 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7819

GÜVENLİKİndireceğiniz Real Moto APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dreamplay.realmoto.google

APK imzası: 9df7069fa677914e83cee697d9c208d0cafa5977

Real Moto eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Real Moto versiyonları:
  • 1. Real Moto v1.0.229
  • 2. Real Moto v1.0.122

Real Moto nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Moto APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder