Real Moto ikon

Real Moto

v1.0.229

Gerçekçi grafiklere ve sürüş fiziği modellemesine sahip Real Moto, Android'in en yeni motorsiklet yarışı oyunlarından birisi.

 

Sezgisel bir kontrol algısına sahip olan oyun bu sayede gayet başarılı bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyunda toplamda 5 yarış pisti bulunuyor. Her pistin zorluk ve çevre tasarımlarının farklı olması da oyunun başarısında bir diğer etken.

 

Yarışlardan kazanacağınız para puanlarla birlikte motorunuzun yakıt, yağ, parça donanımı gibi ihtiyaçlarını giderebilir veya daha yüksek performans sunan motorsikletler satın alabilirsiniz. Ayrıca Google Play Oyunlar girişi yapmış olan kullanıcılar arkadaşlarıyla birlikte birebir yarışabiliyorsunuz.

Real Moto nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Moto APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri Real Moto ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.229

GeliştiriciDreamplay Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi21.09.2017 - 15:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3158

Dosya boyutu 158 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7819

Güvenlik seçicileri
Real Moto eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Real Moto versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder