SuperCar City ikon

SuperCar City APK

v1.0.3.1542

Android yarış oyunu SuperCar City ile gerçek zamanlı yarışlara katılın, eğlencenin tadını çıkarın.

 

Karting yarışlarına benzer bir oyun yapısı olan SuperCar City gerçek oyunculara karşı yarışacağınız eğlenceli bir oyun. Hong Kong ve Fransa gibi birçok ülkede yer alan yarış pistlerinde gerçek oyunculara karşı yarışta birinci gelmeye çalışacak, kazandığınız ödül puanlarıyla arabanızı yenileyeceksiniz. Her yarış oyununda olduğu gibi SuperCar City'de de özel güçlendirici ikonlar var, bunları topladığınızda yarış pistinde avantajlı duruma geçmeniz mümkün.

 

Subway Surfers'in geliştiricisi Kiloo'nun sunduğu SuperCar City grafik yapısı ve oyun kalitesi açısından Subway Surfers'a çok benziyor. Hatta oyuna girer girmez aradaki benzerliği hemen fark edebiliyorsunuz. Bu benzerliğin arasında SuperCar City'nin dünya turu özelliği olması da oyunu eğlenceli kılıyor. Farklı yarış pistleri üzerinde gerçek oyunculara karşı rekabet etmenin keyfini çıkarmak için SuperCar City APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

SuperCar City ekran görüntüleri SuperCar City ekran görüntüleri SuperCar City ekran görüntüleri SuperCar City ekran görüntüleri SuperCar City ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder