Train Racing Games 3D 2 Player ikon

Train Racing Games 3D 2 Player APK

v7.1

Tren sürme simülasyonu Train Racing Games 3D 2 Player ile eğlenceli yolculuklar sizi bekliyor.

 

Sinyalizasyondan fren sistemine kadar tüm tren kontrolünün sizde olduğu oyunda trenleri gitmeleri gereken yerlere götürüyor, görevleri tamamlıyorsunuz. Yük ve yolcu taşıma gibi görevlerin olduğu oyunda tren kontrol tuşları gayet başarılı bir şekilde çalışıyor; ekrandaki düğmeler aracılığıyla treni kolayca hareket ettirebiliyorsunuz. Eski tip trenlerden yüksek hızlı trenlere kadar çeşitli tren seçenekleri var. Ancak birçoğu kilitli durumda. Görevlerden kazanacağınız ödül paralarıyla bu kilitleri kaldırabilir ve treninizi değiştirebilirsiniz.

 

Oyun içerisinde farklı yol ve şehir haritaları bulunuyor. Serbest sürüş modu haricinde görev hedefinize göre şehir değiştiriyor veya bir metro hattında görevinizi yerinize getiriyorsunuz. Bunların dışında isterseniz aynı ağdaki arkadaşlarınızla da oynamanız mümkün. Oyun tamamen ücretsiz oynamak için reklamlara razı olmanız gerekiyor.

Train Racing Games 3D 2 Player ekran görüntüleri Train Racing Games 3D 2 Player ekran görüntüleri Train Racing Games 3D 2 Player ekran görüntüleri Train Racing Games 3D 2 Player ekran görüntüleri Train Racing Games 3D 2 Player ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyuncu deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Artıları

Başarılı çevre modellemesi,

Kolay kontrol düğmeleri,

Farklı görev içerikleri,

Yeterli tren seçenekleri.

Eksileri

Grafik animasyonlar bazen takılıyor,

Reklam gösterimi çok sık tekrarlanıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder