Fast and Furious Takedown ikon

Fast and Furious Takedown APK

v1.1.51

Fast and Furious Takedown Açıklama

Fast and Furious Takedown APK oyunu sinema filminden de hatırlayacağınız üzere Hızlı ve Öfkeli filminden esinlenerek hazırlanmış bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

Bu yarış oyununda, karaktere verilen görevler gereği, oyunun yönlendirmesi ile yarışlara katılarak birinci gelmeye çalışıyorsunuz. Bu yarışları birinci olarak bitirdiğiniz takdirde kazanacağınız puanlar ve paralar ile yeni araçlar alabilir, araçlarınızı geliştirebilir veya arızalarını giderebilirsiniz.

Oyun alışılagelmişin dışında yatay olarak değil de dikey olarak oynanıyor ve kullanmakta olduğunuz aracı tek parmağınızı kullanarak yönlendirmeniz mümkün oluyor. Oyunun oynama şekli kolay olduğu gibi, oyun dilinin ingilizce olmasına rağmen öğrenebilirliği de oldukça kolay. Fast and Furious Takedown APK oyununu ilk kurduğunuz andan itibaren eğitim dönemi başlıyor ve siz tamamen öğrenene kadar ekranda nereye dokunarak ne işlem yapacağınızı size uygulamalı olarak gösteriyor. 

Yarış esnasında yapacağınız dirft hareketleri ve iyi bir şekilde yapılan rampa atlayışları sizlere daha fazla puan kazandıracaktır. 

Fast and Furious Takedown APK oyununu siz de kolaylıkla indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

İyi oyunlar.

Fast and Furious Takedown ekran görüntüleri Fast and Furious Takedown ekran görüntüleri Fast and Furious Takedown ekran görüntüleri Fast and Furious Takedown ekran görüntüleri Fast and Furious Takedown ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.51

GeliştiriciUniversal Studios Interactive Entertainment LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.12.2018 - 20:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme179

Dosya boyutu 246 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9223

GÜVENLİKİndireceğiniz Fast and Furious Takedown APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nbcuni.usie.fftakedown

Fast and Furious Takedown nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fast and Furious Takedown APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder