Shortcut Run ikon

Shortcut Run APK

v1.16

Shortcut Run APK, heyecan dolu koşu yarışına katılacağınız bir Android oyunu.


Android koşu oyunları arasında yer alan Shortcut Run oyununda gerçek rakiplere karşı koşu yarışına katılıyorsunuz. Amacınız, parkur üzerindeki engelleri ve rakipleri geçerek en uzak mesafeye koşmak. Koşacağınız uzun bir parkur var. Üstelik, bu parkurda bazı bölgeleri geçmek için etraftaki tahtaları bir araya getirmeniz gerekiyor. Bazen köprü bazen de basamak yaparak engelleri aşmanız şart. Oyunu keyifli yapan en önemli özelliklerden birisi bu. Kesinlikle seveceğinizi düşünüyoruz.


VOODOO ekibi tarafından geliştirilen Shortcut Run tamamen ücretsiz, ancak reklam gösterimi var. Yine de reklam gösterimi az yapıldığı için oyuncuyu sıkmıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için keyifli oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre. Shortcut Run APK dosyasını indirin ve gerçek oyunculara karşı koşu yarışlarına katılın. İyi oyunlar.

Shortcut Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Shortcut Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Shortcut Run ekran görüntüleri Shortcut Run ekran görüntüleri Shortcut Run ekran görüntüleri Shortcut Run ekran görüntüleri Shortcut Run ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Shortcut Run APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder