Moto Traffic Race 2 ikon

Moto Traffic Race 2 APK

v1.21.00

Moto Traffic Race 2 motorunuzla birlikte şehir trafiğinde yarışacağınız eğlenceli bir oyun.


Otobanda motor yarışı olarak da bilinen Moto Traffic Race 2'de, düz bir yol üzerinde akan trafiğin içinde en uzun mesafeyi gitmeye çalışıyorsunuz. Oyunda 3 farklı oyun modu bulunuyor. Zamana karşı, gerçek oyunculu ve standart tarz oynanan bu modların hepsinde yarışı kazanmak için parkuru birinci bitirmeniz gerekiyor. Aslında oyunda belli bir parkur yok, en uzun mesafeyi en uzun sürede giden oyuncular en çok puanı topluyor. En çok puanı toplamak da oyunu kazanmanızı sağlıyor.


Moto Traffic Race 2'de yüksek puan toplamanın kısa yolu arabaları tehlikeli olacak şekilde yakından sollamak. Refleks hamlesiyle yapacağınız bu ani sollamalar oyun sonunda kazandığınız toplam puanı yükseltiyor. Yarışlardan kazanacağınız ödülleri de motorsikletinizi yükseltmek için veya yeni bir motor almak için kullanabilirsiniz. Motorunuz ne kadar iyi olursa kazanma şansınız da o kadar yüksek tabi ki. İyi oyunlar.

Moto Traffic Race 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Moto Traffic Race 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Moto Traffic Race 2 ekran görüntüleri Moto Traffic Race 2 ekran görüntüleri Moto Traffic Race 2 ekran görüntüleri Moto Traffic Race 2 ekran görüntüleri Moto Traffic Race 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Moto Traffic Race 2 APK son sürüm güncellemesinde yeni motosiklet modelleri eklenmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder