RACE: Rocket Arena Car Extreme ikon

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK

v1.0.58

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK oyunu ile off-road yarışlarının keyfini çıkarın.


Android off-road yarışları arasında yer alan RACE: Rocket Arena Car Extreme'de nitro boost arabalarıyla hız dolu yarışlar sizi bekliyor. Devasa tekerlere sahip arabalarla yarışacağınız oyunda rakiplerinizi toza boğarak drift yapıyor ve yarışı birinci bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki arabalar oldukça büyük olduğu için kazalar kaçınılmaz oluyor. Rakip araçlarına zarar vermenin sizin için hiçbir sakıncası yok. Gerektiği yerde ateş ederek gerektiği yerde kasten çarparak rakiplerinizi saf dışı bırakabilir ve yarışta avantajı ele geçirebilirsiniz.


Yarış türleri içerisinde off-road yarışları her zaman kendine özgü heyecanı ile dikkat çekici olmuştur. RACE: Rocket Arena Car Extreme APK oyunu da bu heyecanı yüksek kaliteli grafikleri ve hassas kontrolleri ile başarılı bir şekilde yansıtıyor. RACE: Rocket Arena Car Extreme APK dosyasını hemen indirin ve off-road yarışlarında sürüş yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder