RACE: Rocket Arena Car Extreme ikon

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK

v1.1.20

RACE: Rocket Arena Car Extreme Açıklama

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK oyunu ile off-road yarışlarının keyfini çıkarın.


Android off-road yarışları arasında yer alan RACE: Rocket Arena Car Extreme'de nitro boost arabalarıyla hız dolu yarışlar sizi bekliyor. Devasa tekerlere sahip arabalarla yarışacağınız oyunda rakiplerinizi toza boğarak drift yapıyor ve yarışı birinci bitirmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki arabalar oldukça büyük olduğu için kazalar kaçınılmaz oluyor. Rakip araçlarına zarar vermenin sizin için hiçbir sakıncası yok. Gerektiği yerde ateş ederek gerektiği yerde kasten çarparak rakiplerinizi saf dışı bırakabilir ve yarışta avantajı ele geçirebilirsiniz.


Yarış türleri içerisinde off-road yarışları her zaman kendine özgü heyecanı ile dikkat çekici olmuştur. RACE: Rocket Arena Car Extreme APK oyunu da bu heyecanı yüksek kaliteli grafikleri ve hassas kontrolleri ile başarılı bir şekilde yansıtıyor. RACE: Rocket Arena Car Extreme APK dosyasını hemen indirin ve off-road yarışlarında sürüş yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

RACE: Rocket Arena Car Extreme APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri RACE: Rocket Arena Car Extreme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.20

GeliştiriciSMOKOKO GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi18.02.2022 - 20:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme23

Dosya boyutu 179 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11003

GÜVENLİKİndireceğiniz RACE: Rocket Arena Car Extreme APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.smokoko.race

APK imzası: 4ba15de3c3f18904ed63dc205e92fe543765618b

RACE: Rocket Arena Car Extreme eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm RACE: Rocket Arena Car Extreme versiyonları:
  • 1. RACE: Rocket Arena Car Extreme v1.0.58

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder