Beach Buggy Racing 2 ikon

Beach Buggy Racing 2 APK

v1.6.4

Beach Buggy Racing 2 oyununda eğlenceli go kart yarışları sizi bekliyor. Birinci serisiyle milyonlarca oyuncuya ulaşan oyun ikinci serisi Beach Buggy Racing 2 ile de oldukça eğlenceli.


Beach Buggy Racing 2'nin en çok dikkat çeken yeni özelliği oyuncuların yarıştığı lig sistemi olmuş. Yeni oyunla gelen bu lig sisteminde tamamen gerçek oyuncular birbirine üstün gelmek ve topladıkları puanlarla liderlik tablosunda yükselmek için yarışıyor. Bunun yanında oyunun yeni özellikleri arasında yeni yarış pistleri, yeni özel güçlendiriciler ve oyun içi ödüller var. Hepsi bir araya gelince Beach Buggy Racing 2 ile yarışmak oldukça zevkli bir deneyim sunuyor.


Beach Buggy Racing 2'nin grafikleri gayet başarılı ve kontroller oldukça hassas. Vector Unit stüdyosunun geliştirdiği oyunu oynamak için Beach Buggy Racing 2 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun XAPK formatında olduğu için lütfen alttaki XAPK kurulum talimatlarını okuyun. İyi oyunlar.

Beach Buggy Racing 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Beach Buggy Racing 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Beach Buggy Racing 2 ekran görüntüleri Beach Buggy Racing 2 ekran görüntüleri Beach Buggy Racing 2 ekran görüntüleri Beach Buggy Racing 2 ekran görüntüleri Beach Buggy Racing 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Beach Buggy Racing 2 APK son sürüm güncellemesinde yeni turnuvalar eklenmiş, oyun performansı ve stabilitesi optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder