Rock Crawling ikon

Rock Crawling APK

v1.6.2

Rock Crawling APK ile dört çeker off road yarışlarına katılın.


4x4 arabalarla yarışacağınız Rock Crawling oyununda dağ ve tepelerde gerçek oyunculara karşı heyecan dolu yarışlara katılıyorsunuz. Her yarışta olduğu gibi bu oyundada amacınız yarışı birinci bitirmek. Bunu başarmanın yolu da pistteki engellere takılmadan ilerlemekten geçiyor. Hızlı bir şekilde ilerlerken önünüze çıkan engellere dikkat etmeniz şart. Aksi halde rakiplerinizin gerisine düşebilirsiniz.


Oyundaki yarış pisti off road tarzına çok benziyor. Dört çeker güçlü arabaların gücünü daha da artırarak pistte kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde birçok yarış pisti var. Geniş yelpazedeki bu pistlerde yarışmak için Rock Crawling APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Rock Crawling nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rock Crawling APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rock Crawling ekran görüntüleri Rock Crawling ekran görüntüleri Rock Crawling ekran görüntüleri Rock Crawling ekran görüntüleri Rock Crawling ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder