Drift Max ikon

Drift Max

v4.97

Drift severlerin popüler oyunlarından birisi olan Drift Max ile yanlayarak asfaltı eritin.

 

Android platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Drift Max'teki tek amacınız yarış pistlerini yanlayarak birinci sırada bitirecek puanı toplamak. Oyunda halihazırda 11 farklı yarış pisti bulunuyor ve pistlerin hemen hepsi asfalt, kar, çöl ve dağ yolu gibi çeşitli doğa şartlarıyla modellenmiş. Zorlu pistlerin üstesinden gelmek için efsane Amerikan arabalarından Anadolu'nun efsanesi Şahin'e kadar oldukça geniş bir araç yelpazesi bulunuyor. Üstelik her araba için garajda modifiye seçenekleri mevcut. Yarışlarda oplayacağınız ödüllerle arabalarınızı modifiye edebileceğiniz gibi yeni bir araba da satın alabilirsiniz.

 

Ekran eğimi ve buton kontrolü seçenekleri sunan oyun her ikisinde de oldukça kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Ancak bazı cihazlarda kontrol butonlarının tepkileri aşırı veya az olduğu yönünde yorumda mevcut. Biz bu sorunla karşılaşmadık ama oyunu kuracakların buna dikkat etmesi gerekebilir. Son olarak driftlerden daha çok puan kazanmanız için bir tüyo verelim: Geliştiricinin Edge Drift olarak adlandırdığı bir özelliğe göre yanlarken yol sınırlarına ve duvarlara ne kadar çok yaklaşırsanız o kadar çok coin (para puan) kazanabiliyorsunuz.

Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.97

GeliştiriciTiramisu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi27.09.2017 - 10:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme3884

Dosya boyutu 53.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7619

Güvenlik seçicileri
Drift Max eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Drift Max versiyonları:
  • 1. Drift Max v4.9
  • 2. Drift Max v4.2

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder