Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Drift Max

Drift Max

v4.9
reklamlar
Drift Max
Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max ekran görüntüleri Drift Max tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Drift Max Açıklama

Drift severlerin popüler oyunlarından birisi olan Drift Max ile yanlayarak asfaltı eritin.

 

Android platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Drift Max'teki tek amacınız yarış pistlerini yanlayarak birinci sırada bitirecek puanı toplamak. Oyunda halihazırda 11 farklı yarış pisti bulunuyor ve pistlerin hemen hepsi asfalt, kar, çöl ve dağ yolu gibi çeşitli doğa şartlarıyla modellenmiş. Zorlu pistlerin üstesinden gelmek için efsane Amerikan arabalarından Anadolu'nun efsanesi Şahin'e kadar oldukça geniş bir araç yelpazesi bulunuyor. Üstelik her araba için garajda modifiye seçenekleri mevcut. Yarışlarda oplayacağınız ödüllerle arabalarınızı modifiye edebileceğiniz gibi yeni bir araba da satın alabilirsiniz.

 

Ekran eğimi ve buton kontrolü seçenekleri sunan oyun her ikisinde de oldukça kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Ancak bazı cihazlarda kontrol butonlarının tepkileri aşırı veya az olduğu yönünde yorumda mevcut. Biz bu sorunla karşılaşmadık ama oyunu kuracakların buna dikkat etmesi gerekebilir. Son olarak driftlerden daha çok puan kazanmanız için bir tüyo verelim: Geliştiricinin Edge Drift olarak adlandırdığı bir özelliğe göre yanlarken yol sınırlarına ve duvarlara ne kadar çok yaklaşırsanız o kadar çok coin (para puan) kazanabiliyorsunuz.

Güncelleme Notları

2 yeni klasik araç eklendi,

Modifiye için onlarca yeni çıkartma eklendi,

Araba içlerine pilot eklendi,

Yarış sonlarında daha çok para kazanma şansı.

reklamlar

Drift Max Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: