Zombie Hill Racing - Earn To Climb ikon

Zombie Hill Racing - Earn To Climb

v1.1.1

Zombie Hill Racing - Earn To Climb zombilere karşı savaşmanız gereken eğlenceli bir Hill Climb oyunudur.

 

Her ne kadar yarış kategorisinde yer alsa da oyun aslında zombilere karşı savaş üzerine geliştirilmiş. Zombilerin dünyayı ele geçirmeye başlaması üzerine başlayan oyun hikayesinde üstün bir arazi aracına binerek onlarla savaşmanız ve onları yok etmeniz gerekiyor. Bunu başarabilmek için aracınıza monte etmeniz gereken birçok silah türü var. İlk bölümden itibaren bunların kilidiini açarak arabanızı tam bir savaş makinesine dönüştürüyor ve zombilere karşı hill climb savaşına başlıyorsunuz.

 

Zombie Hill Racing'in oyun yapısı platform tarzına çok benziyor. 'Tepe tırmanma', yani hill climb modellemesiyle geliştirilen platformda birçok zombi türü var ve hepsi de sizin tarafınızdan yok edilmeyi bekliyor. Zombie Hill Racing APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciINLOGIC GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi29.03.2019 - 13:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme123

Dosya boyutu 24.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9501

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder