Zombie Hill Racing - Earn To Climb ikon

Zombie Hill Racing - Earn To Climb APK

v2.1.9

Zombie Hill Racing - Earn To Climb Açıklama

Zombie Hill Racing - Earn To Climb zombilere karşı savaşmanız gereken eğlenceli bir Hill Climb oyunudur.


Her ne kadar yarış kategorisinde yer alsa da oyun aslında zombilere karşı savaş üzerine geliştirilmiş. Zombilerin dünyayı ele geçirmeye başlaması üzerine başlayan oyun hikayesinde üstün bir arazi aracına binerek onlarla savaşmanız ve onları yok etmeniz gerekiyor. Bunu başarabilmek için aracınıza monte etmeniz gereken birçok silah türü var. İlk bölümden itibaren bunların kilidiini açarak arabanızı tam bir savaş makinesine dönüştürüyor ve zombilere karşı hill climb savaşına başlıyorsunuz.


Zombie Hill Racing'in oyun yapısı platform tarzına çok benziyor. 'Tepe tırmanma', yani hill climb modellemesiyle geliştirilen platformda birçok zombi türü var ve hepsi de sizin tarafınızdan yok edilmeyi bekliyor. Zombie Hill Racing APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Zombie Hill Racing - Earn To Climb APK son sürüm güncellemesinde kıyamet sonrası topraklardaki hikayeyi içeren yeni bir alan eklenmiş.

Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri Zombie Hill Racing - Earn To Climb ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.9

GeliştiriciINLOGIC GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2019 - 13:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme333

Dosya boyutu 206 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9501

GÜVENLİKİndireceğiniz Zombie Hill Racing - Earn To Climb APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: sk.inlogic.hillzombieracingearntodie

APK imzası: e2d896c4a04317744d90a628939eee9a1a7b4f09

Zombie Hill Racing - Earn To Climb eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Zombie Hill Racing - Earn To Climb versiyonları:
  • 1. Zombie Hill Racing - Earn To Climb v1.1.1

Zombie Hill Racing - Earn To Climb nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Hill Racing - Earn To Climb APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder