Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Stunt Extreme - BMX boy

Stunt Extreme - BMX boy

v1.6
reklamlar
Stunt Extreme - BMX boy
Stunt Extreme - BMX boy ekran görüntüleri Stunt Extreme - BMX boy ekran görüntüleri Stunt Extreme - BMX boy ekran görüntüleri Stunt Extreme - BMX boy ekran görüntüleri Stunt Extreme - BMX boy ekran görüntüleri Stunt Extreme - BMX boy tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Stunt Extreme - BMX boy Açıklama

Mini bisiklet ve akrobasi yarışı oyunu Stunt Extreme - BMX boy'da bitiş çizgisini ilk geçen siz olun.

 

Zorlu yarış parkurları ve birbirinden tehlikeli akrobatik hareketleriyle oldukça eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan oyunda kariyer ve survival olmak üzere iki oynanış modu bulunuyor. Survival modunda bisikletinizin becerilerini öğrenmek ve akrobatik hareketleri denemek için herhangi bir zaman sınırlaması ve başka yarışçı olmadan parkurda turlayabiliyorsunuz. Kariyer modu ise asıl kendinizi göstermeniz gereken yer; diğer yarışçılarla birlikte amansız bir rekabetin olduğu yarışlar sizi bu modda bekliyor.

 

Yapacağınız akrobatik hareketler ve yarışı kaçıncı sırada bitirdiğiniz oyuniçi para puanlar kazanmanızda etkili oluyor. Kazanacağınız parapuanlar ile bisikletinizde küçük özelleştirmeler yapabilir veya akrobasi için özel geliştirilen yetenekli bisikletler satın alabilirsiniz.

reklamlar

Stunt Extreme - BMX boy Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: