Beach Buggy Racing ikon

Beach Buggy Racing APK

v1.2.23

Beach Buggy Racing oyunu ile Go-Kart benzeri buggy araçları ile sahil şeridinde, kasaba, çöl ve birbirinden farklı ve güzel 15 farklı mekanda yarışlar yapabilir, kazandığınız yarışlar sonucunda ise kullanmakta olduğunuz buggy aracını garajda geliştirebilirsiniz.


Bu oyunda sadece yarışmak yok, yarışırken karşınıza çıkacak olan engelleri de atlatmanız gerekmekte. Oyun başlamadan önce telefonunuzu eğer yönlendirebileceğiniz ya da ekrana dokunma şeklinde yönlendirebileceğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Eğer değişiklik yapmak isterseniz Beach Buggy Racing APK oyununun ayarlar kısmına girerek değiştirebilirsiniz. Bu oyunun bahsettiğimiz kadar güzel olup olmadığına oyunun videosunu izleyerek karar verebilirsiniz. İyi yarışlar!

Beach Buggy Racing ekran görüntüleri Beach Buggy Racing ekran görüntüleri Beach Buggy Racing ekran görüntüleri Beach Buggy Racing ekran görüntüleri Beach Buggy Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Beach Buggy Racing APK son sürüm güncellemesinde 64 bit işlemcili akıllı telefonlar için optimize edilmiş.

Artıları

Oldukça gerçekçi grafikler.

Kolay oynayabilme ve öğrenebilme.

Yorumlar

Beach Buggy Racing için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Beach Buggy Racing v1.1 için
İyi ben ELZİPOYU ben kunsalda yeniyom
Ziyaretçi4 yıl önce Beach Buggy Racing v1.1 için
Cok harika
Ziyaretçi5 yıl önce Beach Buggy Racing v1.1 için
cok harika bir oyun
Ziyaretçi6 yıl önce Beach Buggy Racing v1.1 için
muthis
Ziyaretçi6 yıl önce Beach Buggy Racing v1.1 için
Oyun 1 yil sonra acilmio