Steering Wheel Evolution ikon

Steering Wheel Evolution APK

v0.998

Steering Wheel Evolution Açıklama

Steering Wheel Evolution APK Android tabanlı geliştirilen sıra dışı bir yarış oyunu.


Bir yarış arabası düşünün, direksiyonu dışında tüm parçalarını tamamen sizin tercihleriniz belirliyor. Steering Wheel Evolution oyunu tam da böyle bir kurguya sahip. Sadece direksiyon ile başlayacağınız oyunda platform üzerindeki evrimleştirme seçeneklerini tercih ederek kendi araba koleksiyonunuzu oluşturuyorsunuz. Oyun içerisinde tercih edebileceğiniz birçok parça ve malzeme bulunuyor. Bunların tüm tercihlerini tamamen siz yapıyor ve arabanızı buna göre oluşturuyorsunuz.


Oyun platform ve yarış tarzını bir araya getiren ilginç kurgusuyla milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış durumda. Bahsettiğimiz oyun yapısı temel özellik olarak öne çıkarken bunun dışında topladığınız arabalarla yarış yapmak, oyun parası elde etmek için araba satışı yapmak gibi bölümlerle de oyun içeriği geliştirilmiş. Android telefon ve tabletlerinizde farklı içeriklere sahip oyun arıyorsanız bu yapım sizin için iyi bir seçenek olabilir. Steering Wheel Evolution APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Steering Wheel Evolution ekran görüntüleri Steering Wheel Evolution ekran görüntüleri Steering Wheel Evolution ekran görüntüleri Steering Wheel Evolution ekran görüntüleri Steering Wheel Evolution ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.998

GeliştiriciHoma Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi27.09.2022 - 22:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11147

GÜVENLİKİndireceğiniz Steering Wheel Evolution APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hepagames.wheelevolution

APK imzası: 6d020b94f21d817d91779eb7a9ec85d766cf10e7

Steering Wheel Evolution nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Steering Wheel Evolution APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder