Stunt Bike Freestyle

Stunt Bike Freestyle

v2.9.1

Stunt Bike Freestyle gerçek oyunculara karşı yeteneklerinizi yarıştıracağınız bir akrobasi oyunu.

 

Akrobasi için özel geliştirilen platform üzerinde hem kendinizin hem de motorsikletinizin akrobasi yeteneklerinizi sergilediğiniz Stunt Bike Freestyle'da yarışı kazanmak için en yüksek puanı toplamanız gerekiyor. Yapacağınız akrobatik hareketler arasında motoru tek teker sürmek, motor üzerinde tek ayak durmak, spin ve ön teker üzerine kalkmak gibi zorlu hareketler var. Oyunda 3 farklı mod yer alıyor, hepsinin ortak noktası sürüş yeteneklerinizi ortaya çıkartan pistlere sahip olmaları. Ayrıca, her sürüş modunda farklı motorlara ihtiyacınız olabilir; bu nedenle farklı motorlara sahip olmaya çalışmalısınız.

 

Bu tür akrobasi oyunlarında kontrol düğmelerinin yeri ve hassasiyeti önemli. Stunt Bike Freestyle'da ekranın sağına ve soluna yerleştirilen kontrol düğmeleri yeteri kadar hassas ve kolay kullanılıyor. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan ve yeterli grafik kalitesine sahip olan motorsiklet akrobasi yarışı oyununa ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciArchfiend Studios

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme296

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 91.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7949

Stunt Bike Freestyle Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder