Stunt Bike Freestyle ikon

Stunt Bike Freestyle APK

v2.9.3

Stunt Bike Freestyle gerçek oyunculara karşı yeteneklerinizi yarıştıracağınız bir akrobasi oyunu.

 

Akrobasi için özel geliştirilen platform üzerinde hem kendinizin hem de motorsikletinizin akrobasi yeteneklerinizi sergilediğiniz Stunt Bike Freestyle'da yarışı kazanmak için en yüksek puanı toplamanız gerekiyor. Yapacağınız akrobatik hareketler arasında motoru tek teker sürmek, motor üzerinde tek ayak durmak, spin ve ön teker üzerine kalkmak gibi zorlu hareketler var. Oyunda 3 farklı mod yer alıyor, hepsinin ortak noktası sürüş yeteneklerinizi ortaya çıkartan pistlere sahip olmaları. Ayrıca, her sürüş modunda farklı motorlara ihtiyacınız olabilir; bu nedenle farklı motorlara sahip olmaya çalışmalısınız.

 

Bu tür akrobasi oyunlarında kontrol düğmelerinin yeri ve hassasiyeti önemli. Stunt Bike Freestyle'da ekranın sağına ve soluna yerleştirilen kontrol düğmeleri yeteri kadar hassas ve kolay kullanılıyor. Ücretsiz olarak oyunculara sunulan ve yeterli grafik kalitesine sahip olan motorsiklet akrobasi yarışı oyununa ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Stunt Bike Freestyle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stunt Bike Freestyle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri Stunt Bike Freestyle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

450cc ve 1000cc yeni motorsikletler eklenmiş,

Puanlama sisteminde geliştirmeler yapılmış,

Yeni turnuva sistemi eklenmiş,

Gösterge sesleri iyileştirilmiş,

Turnuvalar için yeni bir harita eklenmiş,

Arayüz geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Stunt Bike Freestyle için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Stunt Bike Freestyle v2.9.3 için
Oyun hilesini arıyorum varsa yardımcı olur musunuz lütfen iyi oyunlar saygılarımla
Ziyaretçi6 ay önce Stunt Bike Freestyle v2.9.3 için
Arkadaşlar bu oyunun hilesini istiyoruz
Ziyaretçi2 yıl önce Stunt Bike Freestyle v2.9.3 için
Para hilesi varmı icinde