Real Car Parking 2 ikon

Real Car Parking 2 APK

v5.4.1

Real Car Parking 2: Driving School 2020 yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı fizik yapısıyla dikkat çeken simülasyon ve park etme oyunudur.


Üç boyutlu detaylarla geliştirilmiş onlarca bölümü içeren oyunda son model arabaları park etmeye çalışacaksınız. Oyunun başarısını arttıran en önemli özelliği kesinlikle başarılı fizik yapısı. Bununla birlikte artık her yeni arabada görmeye başladığımız park sensörleri, arka görüş kamerası ve başarılı kokpitler Real Car Parking 2'nin diğer önemli özellikleri arasında yer alıyor.


Oyunda son model arabaların kullanılması oyuna ayrı bir keyif katmış. Ayrıca her araba için renk ve jant değiştirme, çıkartma ekleme gibi kişiselleştirme seçeneği var. Başarıyla tamamlayacağınız bölümlerden kazanacağınız para ödülleriyle garajınızdaki arabaları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Real Car Parking 2 reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz sunulan bir oyun. Real Car Parking 2 APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Real Car Parking 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Car Parking 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Real Car Parking 2 APK son sürüm güncellemesiyle;

Lunar Yılı'na özel yeni etkinlikler eklenmiş,

Serbest sürüş moduna girişte yaşanan donma sorunu düzeltilmiş,

Bazı yarışlardan sonra ödül kazanmama hatası düzeltilmiş,

Araç modellemelerinde geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Real Car Parking 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Real Car Parking 2 v5.4.1 için
Kötü