Real Car Parking 2 ikon

Real Car Parking 2

v3.1.7

Real Car Parking 2: Driving School 2018 yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı fizik yapısıyla dikkat çeken simülasyon ve park etme oyunudur.

 

Üç boyutlu detaylarla geliştirilmiş onlarca bölümü içeren oyunda son model arabaları park etmeye çalışacaksınız. Oyunun başarısını arttıran en önemli özelliği kesinlikle başarılı fizik yapısı. Bununla birlikte artık her yeni arabada görmeye başladığımız park sensörleri, arka görüş kamerası ve başarılı kokpitler Real Car Parking 2'nin diğer önemli özellikleri arasında yer alıyor.

 

Oyunda son model arabaların kullanılması oyuna ayrı bir keyif katmış. Ayrıca her araba için renk ve jant değiştirme, çıkartma ekleme gibi kişiselleştirme seçeneği var. Başarıyla tamamlayacağınız bölümlerden kazanacağınız para ödülleriyle garajınızdaki arabaları istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Real Car Parking 2: Driving School 2018 reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz sunulan bir oyun. Real Car Parking 2: Driving School 2018 APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Real Car Parking 2 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Car Parking 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri Real Car Parking 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni bir yarış arabası eklenmiş,

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.7

GeliştiriciGenetic Studios™

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi01.05.2018 - 11:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme4259

Dosya boyutu 181 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8687

Güvenlik seçicileri
Real Car Parking 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Real Car Parking 2 versiyonları:
  • 1. Real Car Parking 2 v3.0.1
  • 2. Real Car Parking 2 v1.06

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder