Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Dr. Driving 2

Dr. Driving 2

v1.27
reklamlar
Dr. Driving 2
Dr. Driving 2 ekran görüntüleri Dr. Driving 2 ekran görüntüleri Dr. Driving 2 ekran görüntüleri Dr. Driving 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dr. Driving 2 Açıklama

Birinci serisinde büyük ilgi gören araba sürme simülasyonu oyunu Dr. Driving 2 yenilenerek Android oyun severlere sunuldu.

 

Oyunda birinci seride karşımıza çıkan tasarım dili ve oyun kurgusu ikinci seride de devam ediyor. Bilmeyenler için yine de yazalım: Dr. Driving 2'de şehrin belli noktaları arasında araç sürüyor ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Birinci seriden farklı ve yeni olansa oyuna çok oyunculu mod eklenmesi. Bu mod aracılığıyla ister arkadaşlarınızla ister oyundaki diğer oyuncularla birlikte oynayabiliyorsunuz, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta arabayı sürürken trafik kurallarına uymanız. Hedefleri ve görevleri tamamlayan kullanıcı oyunu kazanıyor ve puanları topluyor.

 

Popüler araba yarışı oyununda arabayı kontrol etmek oldukça basit. Ekrandaki gaz, fren ve direksiyon düğmeleriyle hareket ettirdiğiniz arabayı iki farklı kamera açısıyla takip edebiliyorsunuz. Dr. Driving 2'ye ait APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Dr. Driving 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: