Race.io ikon

Race.io APK

v420

Race.io Açıklama

Race.io APK ile gerçek zamanlı rider yarışlarına katılın.


Android yarış oyunları arasında yer alan Race.io, kendine has yarış kurgusu ile oyuncuların beğenisini kazanmış bir oyun. Rider türünde geliştirildiği için oyun gayet keyifli. Üstelik gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı yarışlara katılıyorsunuz. Race.io oyununu farklı kılan özelliği yarış pistlerinin ışın tarzında geliştirilmiş olması. Asfalt yollar yerine ışıktan üretilmiş platformda arabanızı sürüyor, çılgın rampalardan atlıyor ve yüksek puan toplayarak yarışı birinci bitirmeye çalışıyorsunuz.


Race.io'daki yarışlar gerçek oyunculara karşı veriliyor. En fazla 4 yarışçı kazanmak için yarışıyor; en yüksek puanı toplayan ve tabii ki parkuru birinci bitiren kazanmış oluyor. Kazanmak için arabanızı doğru zamanda hızlandırmanız ve atlama rampasında en uzağa atlamaya dikkat etmeniz şart. Race.io APK dosyasını indirerek bu keyifli yarış oyununu hemen oynayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsizdir. İyi eğlenceler.

Race.io ekran görüntüleri Race.io ekran görüntüleri Race.io ekran görüntüleri Race.io ekran görüntüleri Race.io ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv420

GeliştiriciVive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi06.11.2020 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme46

Dosya boyutu 59.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10649

GÜVENLİKİndireceğiniz Race.io APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.vive.riderleague

APK imzası: 399c7416a30c8be5c5fdb97d217ab6c5c8fa29b9

Race.io nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Race.io APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder