Fun Run 4 Multiplayer Games ikon

Fun Run 4 Multiplayer Games APK

v2.4.3

Fun Run 4 Multiplayer Games Açıklama

Fun Run 4 Multiplayer Games oyunu ile eğlenceli koşu yarışlarına hazır olun.


Yarış ve aksiyon kurgusunu bir araya getiren Fun Run 4 kendine özgü kurgusunu geliştirerek yenilendi. Sevdiğiniz hayvan karakterine dönüşerek başlayacağınız oyunda rekabet farklı bir tarzda karşınıza çıkacak. Çünkü bu oyunda yarışı birinci bitirmek yeterli değil. Rakiplerinizi yenmek için stratejiler geliştirmeli ve pusular kurmalısınız. Birebir veya toplu halde yarışırken koşu pistinin nasıl aksiyon sahnesine dönüştüğünü gördüğünüzde oyundan aldığınız keyif kesinlikle artacak. Eşsiz oyun deneyimiyle milyonlarca oyun severin beğenisini kazanan Fun Run serisi dördüncü oyunuyla da beğeni kazanmış durumda.


Fun Run 4'te kazanacağınız ödül puanlarıyla yeni ve güçlü hayvanların kilidini açabilirsiniz. Ayrıca sürekli gelişen dinamik oyun haritaları farklı hayvanların özellikleriyle uyumlu olarak gelişiyor. Android yarış oyunları arasında hayvanların rekabetine odaklanan bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Fun Run 4 APK dosyasını hemen indirin ve hayvanların eğlenceli yarışlarına katılın. İyi oyunlar.

Fun Run 4 Multiplayer Games ekran görüntüleri Fun Run 4 Multiplayer Games ekran görüntüleri Fun Run 4 Multiplayer Games ekran görüntüleri Fun Run 4 Multiplayer Games ekran görüntüleri Fun Run 4 Multiplayer Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.3

GeliştiriciDirtybit

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi09.01.2024 - 20:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 151 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11580

GÜVENLİKİndireceğiniz Fun Run 4 Multiplayer Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dirtybit.fire

APK imzası: 630e57713acc4e8e76a2e4e68cdd261ab6a2d4c9

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder