Car Parking 3D Pro: City car driving ikon

Car Parking 3D Pro: City car driving APK

v1.28

Car Parking 3D Pro sürüş becerilerinizi kullanarak oynayacağınız eğlenceli bir park etme simülasyonu oyunudur.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyundaki göreviniz arabayı işaretlenmiş yere doğru bir şekilde park etmek. Dikkat etmeniz gereken bir kural var: Aracınızı çarpmadan veya çizdirmeden otoparktaki yerine park etmek. Arabaya zarar verdiğinizde bölümü baştan oynamanız gerekiyor, bu nedenle dikkatli olmalısınız.


Car Parking 3D Pro'da araba park etme deneyimi için bazı yardımcı öğeler var. Dikiz aynası ve park mesafe sensörü bunlar arasında. Oyunun başlangıcında arabanız eski bir modelle geliyor ama isterseniz ilerleyen bölümlerde yeni arabaların kilidini açabiliyorsunuz. Yeni ve lüks modellerle araba park etme işi tabii ki daha çok dikkat gerektiriyor.


Android araba park etme oyunları arasında kaliteli grafikleri ve başarılı simülasyon yapısı ile oyun gayet ideal bir seçim. Car Parking 3D Pro APK dosyasını hemen indirerek oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Car Parking 3D Pro: City car driving ekran görüntüleri Car Parking 3D Pro: City car driving ekran görüntüleri Car Parking 3D Pro: City car driving ekran görüntüleri Car Parking 3D Pro: City car driving ekran görüntüleri Car Parking 3D Pro: City car driving ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder