Traffic Rider ikon

Traffic Rider APK

v1.5

Motor yarışı oyunları içerisinde öne çıkan ve yüzde yüz Türk yapımı olan Traffic Rider oyunu kullanıcılara sonsuz bir trafik yarışı sunuyor.

 

Motorunuza atlayıp akan trafiğin içerisinde motor sürüyor ve bu sürüş esnasında tamamladığınız görevlerle birlikte yüksek hızda araç sollarsanız ekstradan puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu puanları yeni motor alabilir ve kariyer modundaki zorluklar için motorunuzu güçlendirebilirsiniz.

 

Başarılı grafiklere sahip olan Traffic Rider oyununda kullanacağınız motorlar oldukça gerçekçi bir şekilde modellenmiş ve gerçek motor sesleri kullanılmış. Bu sayede gerçekçiliğini arttıran oyunun kariyer modundaki 70'ten fazla görevi başarırsanız, online başarı sırasında adınızı yukarı yazdırabilirsiniz.

Traffic Rider ekran görüntüleri Traffic Rider ekran görüntüleri Traffic Rider ekran görüntüleri Traffic Rider ekran görüntüleri Traffic Rider ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Motorsikletlerinizi kişiselleştirmeniz için 30'dan fazla yeni çıkartma eklenmiş,

3 yeni motorsiklet eklenmiş,

Oyun boyutu optimize edilmiş.

Yorumlar

Traffic Rider için toplam 17 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Traffic Rider v1.5 için
baş tacısın abiii
Ziyaretçi2 yıl önce Traffic Rider v1.5 için
Abi adamsın kral
Ziyaretçi2 yıl önce Traffic Rider v1.5 için
Abi hile koooy
Ziyaretçi3 yıl önce Traffic Rider v1.4 için
Allah askına hileli koy
Ziyaretçi3 yıl önce Traffic Rider v1.4 için
On numara yapmışsınız