Construction Ramp Jumping ikon

Construction Ramp Jumping APK

v0.0.3

Construction Ramp Jumping Açıklama

Construction Ramp Jumping oyununda inşaat araçları atlama rampasında boy gösteriyor.


Normalde bu tarz oyunları genelde yarış arabaları ile görüyoruz daha çok. Construction Ramp Jumping APK oyununda atlama rampasının başında silindir, kamyon, tır ve kepçe gibi ağır taşıtlar var. Bu araçlarla rampadan aşağıya hızlıca gidecek ve rampanın sonundaki atlama yerinden uzun bir atlayış yapmaya çalışacaksınız. Onlarca ton ağırlığındaki araçların uçamadığını zannetmeyin. Yeterince hız kazanırsanız oldukça iyi bir şekilde uçuyorlar.


BoomBit ekibinin geliştirdiği ve ücretsiz olarak sunduğu bu oyun hem keyifli hem de kamyon, tır, silindir gibi araçları sevenler için gayet ideal. Construction Ramp Jumping APK dosyasını indirerek ağır taşıtlarla uçmanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.3

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.09.2021 - 11:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme11

Dosya boyutu 87.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10914

GÜVENLİKİndireceğiniz Construction Ramp Jumping APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.construction.ramp.jumping

APK imzası: b9fcb6df4ce1eae8bb04d9f597b4a1edde06d1f3

Construction Ramp Jumping nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Construction Ramp Jumping APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder