Construction Ramp Jumping ikon

Construction Ramp Jumping APK

v0.0.3

Construction Ramp Jumping oyununda inşaat araçları atlama rampasında boy gösteriyor.


Normalde bu tarz oyunları genelde yarış arabaları ile görüyoruz daha çok. Construction Ramp Jumping APK oyununda atlama rampasının başında silindir, kamyon, tır ve kepçe gibi ağır taşıtlar var. Bu araçlarla rampadan aşağıya hızlıca gidecek ve rampanın sonundaki atlama yerinden uzun bir atlayış yapmaya çalışacaksınız. Onlarca ton ağırlığındaki araçların uçamadığını zannetmeyin. Yeterince hız kazanırsanız oldukça iyi bir şekilde uçuyorlar.


BoomBit ekibinin geliştirdiği ve ücretsiz olarak sunduğu bu oyun hem keyifli hem de kamyon, tır, silindir gibi araçları sevenler için gayet ideal. Construction Ramp Jumping APK dosyasını indirerek ağır taşıtlarla uçmanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Construction Ramp Jumping nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Construction Ramp Jumping APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri Construction Ramp Jumping ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder