Zombie Offroad Safari

Zombie Offroad Safari

v1.0

Açık dünya oyunu olarak geliştirilen Zombie Offroad Safari offroad yarışlarına zombi avcılığını ekleyerek oyunculara farklı ve heyecan dolu bir yarış oyunu deneyimi sunuyor.

 

Uçsuz bucaksız bir dünyada bazen çöldeki yüksek kum tepelerinde bazense dağlık ve engebeli arazilerde offroad yarışlarına katıldığınız oyunda karşınıza çıkacak zombileri yok etmek en önemli hedefiniz. Hem yarışta hem de zombi avcılığında iyi olmanız oyunu kazanmanızı sağlayacak. Yarışları başarıyla bitirerek kazanacağınız parapuanlarla aracınızı geliştirmek için kullanabilir veya oyunda yer alan 12 offroad aracının kilidini açabilirsiniz.

 

Zombie Offroad Safari'nin öne çıkan bir diğer özelliği kullanıcılara açık dünya haritasında 5 farklı bölgeyi oyuncuların keşfine açması. 4x4 aracınızla çıkacağınız bu keşifte bir gözünüz yüksek tepelerde olurken bir gözünüzde zombilerde olmalı. Her an her yerde karşınıza çıkabilecek olan bu zombiler yarışı kaybetmenize sebep olabilir; bu nedenle aracınızda her zaman zombilere karşı kullanacağınız silah teçhizatını hazır tutmalısınız.

Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri
Sevdik

Yarış ve zombi mücadelesini birleştirerek eğlenceli bir oyun akışı sağlanmış,

Yüksek kalite grafik ve efektlerler oldukça gerçekçi,

Farklı açık dünya bölgeleri ve keşifler.

Sevmedik

Seviye ilerlemesi biraz yavaş işliyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi17.04.2017 - 12:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme530

Dosya boyutu 67.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7550

Zombie Offroad Safari Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder