Zombie Offroad Safari ikon

Zombie Offroad Safari APK

v1.2.1

Açık dünya oyunu olarak geliştirilen Zombie Offroad Safari offroad yarışlarına zombi avcılığını ekleyerek oyunculara farklı ve heyecan dolu bir yarış oyunu deneyimi sunuyor.

 

Uçsuz bucaksız bir dünyada bazen çöldeki yüksek kum tepelerinde bazense dağlık ve engebeli arazilerde offroad yarışlarına katıldığınız oyunda karşınıza çıkacak zombileri yok etmek en önemli hedefiniz. Hem yarışta hem de zombi avcılığında iyi olmanız oyunu kazanmanızı sağlayacak. Yarışları başarıyla bitirerek kazanacağınız parapuanlarla aracınızı geliştirmek için kullanabilir veya oyunda yer alan 12 offroad aracının kilidini açabilirsiniz.

 

Zombie Offroad Safari'nin öne çıkan bir diğer özelliği kullanıcılara açık dünya haritasında 5 farklı bölgeyi oyuncuların keşfine açması. 4x4 aracınızla çıkacağınız bu keşifte bir gözünüz yüksek tepelerde olurken bir gözünüzde zombilerde olmalı. Her an her yerde karşınıza çıkabilecek olan bu zombiler yarışı kaybetmenize sebep olabilir; bu nedenle aracınızda her zaman zombilere karşı kullanacağınız silah teçhizatını hazır tutmalısınız.

Zombie Offroad Safari nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zombie Offroad Safari APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zombi tekmeleme dahil birçok yeni vuruş özelliği eklenmiş,

Thunder isimli yeni bir araba eklenmiş,

Rebel isimli yeni bir kamyon eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Yarış ve zombi mücadelesini birleştirerek eğlenceli bir oyun akışı sağlanmış,

Yüksek kalite grafik ve efektlerler oldukça gerçekçi,

Farklı açık dünya bölgeleri ve keşifler.

Eksileri

Seviye ilerlemesi biraz yavaş işliyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder