Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Zombie Offroad Safari

Zombie Offroad Safari

v1.0
reklamlar
Zombie Offroad Safari
Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari ekran görüntüleri Zombie Offroad Safari tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Zombie Offroad Safari Açıklama

Açık dünya oyunu olarak geliştirilen Zombie Offroad Safari offroad yarışlarına zombi avcılığını ekleyerek oyunculara farklı ve heyecan dolu bir yarış oyunu deneyimi sunuyor.

 

Uçsuz bucaksız bir dünyada bazen çöldeki yüksek kum tepelerinde bazense dağlık ve engebeli arazilerde offroad yarışlarına katıldığınız oyunda karşınıza çıkacak zombileri yok etmek en önemli hedefiniz. Hem yarışta hem de zombi avcılığında iyi olmanız oyunu kazanmanızı sağlayacak. Yarışları başarıyla bitirerek kazanacağınız parapuanlarla aracınızı geliştirmek için kullanabilir veya oyunda yer alan 12 offroad aracının kilidini açabilirsiniz.

 

Zombie Offroad Safari'nin öne çıkan bir diğer özelliği kullanıcılara açık dünya haritasında 5 farklı bölgeyi oyuncuların keşfine açması. 4x4 aracınızla çıkacağınız bu keşifte bir gözünüz yüksek tepelerde olurken bir gözünüzde zombilerde olmalı. Her an her yerde karşınıza çıkabilecek olan bu zombiler yarışı kaybetmenize sebep olabilir; bu nedenle aracınızda her zaman zombilere karşı kullanacağınız silah teçhizatını hazır tutmalısınız.

Artıları

Yarış ve zombi mücadelesini birleştirerek eğlenceli bir oyun akışı sağlanmış,

Yüksek kalite grafik ve efektlerler oldukça gerçekçi,

Farklı açık dünya bölgeleri ve keşifler.

Eksileri

Seviye ilerlemesi biraz yavaş işliyor.

reklamlar

Zombie Offroad Safari Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: