The Touge ikon

The Touge APK

v1.0.2

The Touge Açıklama

Togue yarış tarzı The Touge oyunu ile Android telefonlara geliyor.


Japon araba yarışı terimi olan Togue, dağlık arazide en kısa sürede yol almayı kasteden bir ifade. The Touge oyunu da bu ifadeye uygun olarak geliştirilen bir drift yarışı oyunudur. Kendinize bir yarış arabası seçerek başlayacağınız oyunda özel modifiye seçenekleri bulunuyor. 7 farklı varyasyonun yer aldığı modifiye seçenekleri arasında driftler için farklı özelleştirmeler var. Arabanızı seçtikten sonra Togue yarışlarına kendinizi hazırlamak için birkaç bölümden oluşan bir eğitim alıyorsunuz. Zor olduğu kadar eğlenceli de olan yarışlarda heyecan oldukça yüksek seviyede.


The Touge oyunundaki driftler özel puan kazanmanızı sağlıyor. Bölüm bölüm ayrılmış driftleri başarıyla tamamladıktan sonra kazanacağınız ödül puanlarını kendi arabanızı geliştirmek veya yenilemek için kullanabiliyorsunuz. Android yarış oyunları arasında drift yarışlarını bambaşka bir boyuta taşıyan bu oyun tamamen ücretsiz. Başarılı grafikleri ve kolay kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız oyunu oynamak için The Touge APK dosyasını hemen şimdi indirin ve telefonunuza kurun. İyi eğlenceler.

The Touge ekran görüntüleri The Touge ekran görüntüleri The Touge ekran görüntüleri The Touge ekran görüntüleri The Touge ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciVolodymyr Bozhko

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi20 gün önce

Eklenme tarihi17.11.2023 - 21:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme21

Dosya boyutu 263 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11550

GÜVENLİKİndireceğiniz The Touge APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.VolodymyrBozhko.TougeDriftandRacingLite

APK imzası: 0aa31bafc54407b47ffff9f1942ea39b0f0b173a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder