Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Crash of Cars

Crash of Cars

v1.1.51
reklamlar
Crash of Cars
Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Crash of Cars Açıklama

Minyatür arabalarla piste indiğiniz Crash of Cars en çok tacı toplamak için savaştığınız eğlenceli bir oyun.

 

En çok altın tacı toplamak için gerçek oyuncularla karşı karşıya geleceğiniz oyunda 30'dan fazla minyatür araba bulunuyor. Her arabanın farklı mühimmat ve yok etme yeteneği var. Lav silahı, mancınık, roket atar gibi yok ediciler özellikle kullanmanız gereken silahlar. Oyun rakip oyuncular üzerine kurulu olduğu için güçlü arabaya sahip olmak çok önemli, bölüm içerisinde toplayacağınız taç puanlarıyla güçlü arabaları alabiliyorsunuz. Diğer oyunculardan sizi farklı kılacak arabaların dış görünüşleri için 30'dan fazla farklı seçeneğiniz mevcut, istediğiniz şekilde arabanızı kişiselleştirebilirsiniz.

 

io oyunları arasında tarzıyla kısa sürede popüler olan minyatür araba savaşı oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynamak mümkün, bunun için arkadaşınızla aynı kablosuz ağ üzerinden oyuna girmeniz yeterli oluyor. Yüksek kalite grafikle keyifli bir oyun hikayesi sunan Crash of Cars boş zamanlarınızı değerlendirmek için oldukça iyi bir alternatif.

reklamlar

Crash of Cars Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: