Crash of Cars ikon

Crash of Cars APK

v1.3.02

Minyatür arabalarla piste indiğiniz Crash of Cars en çok tacı toplamak için savaştığınız eğlenceli bir oyun.

 

En çok altın tacı toplamak için gerçek oyuncularla karşı karşıya geleceğiniz oyunda 30'dan fazla minyatür araba bulunuyor. Her arabanın farklı mühimmat ve yok etme yeteneği var. Lav silahı, mancınık, roket atar gibi yok ediciler özellikle kullanmanız gereken silahlar. Oyun rakip oyuncular üzerine kurulu olduğu için güçlü arabaya sahip olmak çok önemli, bölüm içerisinde toplayacağınız taç puanlarıyla güçlü arabaları alabiliyorsunuz. Diğer oyunculardan sizi farklı kılacak arabaların dış görünüşleri için 30'dan fazla farklı seçeneğiniz mevcut, istediğiniz şekilde arabanızı kişiselleştirebilirsiniz.

 

io oyunları arasında tarzıyla kısa sürede popüler olan minyatür araba savaşı oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynamak mümkün, bunun için arkadaşınızla aynı kablosuz ağ üzerinden oyuna girmeniz yeterli oluyor. Yüksek kalite grafikle keyifli bir oyun hikayesi sunan Crash of Cars boş zamanlarınızı değerlendirmek için oldukça iyi bir alternatif.

Crash of Cars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crash of Cars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Atlantis isimli yeni bir harita eklenmiş,

Öfke moduna sahip yeni bir dönüşen araba eklenmiş,

Buharlı tren ve derin deniz kaşifi isimli yeni arabalar eklenmiş,

Kara Delik isimli  yeni bir güç desteği eklenmiş,

Yeni bir çatışma modu eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Crash of Cars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Crash of Cars için
Yarış oyunları kesinlikle