Crash of Cars ikon

Crash of Cars

v1.1.90

Minyatür arabalarla piste indiğiniz Crash of Cars en çok tacı toplamak için savaştığınız eğlenceli bir oyun.

 

En çok altın tacı toplamak için gerçek oyuncularla karşı karşıya geleceğiniz oyunda 30'dan fazla minyatür araba bulunuyor. Her arabanın farklı mühimmat ve yok etme yeteneği var. Lav silahı, mancınık, roket atar gibi yok ediciler özellikle kullanmanız gereken silahlar. Oyun rakip oyuncular üzerine kurulu olduğu için güçlü arabaya sahip olmak çok önemli, bölüm içerisinde toplayacağınız taç puanlarıyla güçlü arabaları alabiliyorsunuz. Diğer oyunculardan sizi farklı kılacak arabaların dış görünüşleri için 30'dan fazla farklı seçeneğiniz mevcut, istediğiniz şekilde arabanızı kişiselleştirebilirsiniz.

 

io oyunları arasında tarzıyla kısa sürede popüler olan minyatür araba savaşı oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynamak mümkün, bunun için arkadaşınızla aynı kablosuz ağ üzerinden oyuna girmeniz yeterli oluyor. Yüksek kalite grafikle keyifli bir oyun hikayesi sunan Crash of Cars boş zamanlarınızı değerlendirmek için oldukça iyi bir alternatif.

Crash of Cars nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crash of Cars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri Crash of Cars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

80'li yıllara göre dekore edilmiş arena eklendi,

Seviye üst sınırı 81'e yükseltildi,

8 yeni araba eklendi,

Harita rotasyonu yapıldı,

Yeni gizli araba eklendi, arabayı bulan kazanıyor.

 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.90

GeliştiriciNot Doppler

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi01.09.2017 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme580

Dosya boyutu 107 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7764

Güvenlik seçicileri
Crash of Cars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Crash of Cars versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder