Rebel Racing ikon

Rebel Racing APK

v1.00.8790

Rebel Racing ile pistlerin en kral yarışçısı belli oluyor.


Hızlı ve lider olmayı seviyorsanız Android ekosisteminin yeni yarış oyunu Rebel Racing tam size göre. Amerika kıtasındaki birçok yarış pistini oyuncularla buluşturan Rebel Racing'de dünyanın en iyi yarış pilotu olmak için gerçek oyunculara karşı yarışlara katılıyorsunuz. Gerçekçi sürüş fiziği ve akıcı grafikleriyle öne çıkan oyunda birçok yarış arabası sizi bekliyor. Üstelik her arabanın kendine özel modifiye parçaları, turbo güçlendiriciden speedfreak eklentilerine kadar geniş bir yükseltme seçeneğiniz var.


Rebel Racing'deki yarış arabalarının hepsi son model değil; klasik seven oyuncular için de ayrı bir araç koleksiyonu ve yarış ligi oyunda kendisine yer bulmuş. Ayrıca tüm arabalar resmi üretici lisanslı olarak geliştirildiği için gerçekçi bir görünümle tasarlanmış. Bu gerçekçi görünüm sayesinde de Android yarış oyunlarını sevenler için oldukça cazip görünüyor.


Android yarış oyunları arasında gayet popüler olan oyunu oynamak için Rebel Racing APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Rebel Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rebel Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rebel Racing ekran görüntüleri Rebel Racing ekran görüntüleri Rebel Racing ekran görüntüleri Rebel Racing ekran görüntüleri Rebel Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder