Drift Max World ikon

Drift Max World

v1.61

Drift Max World yarış severleri dünyanın dört bir yanında drify yarışlarına katılmaya çağırıyor. Özel drift arabanıza atlayın ve gaza basın!

 

Drift yapmak için özel geliştirilen arabaların yer aldığı Drift Max World oyununda İstanbul, Brooklyn, Dubai ve Moskova gibi dünyanın birçok farklı yerlerinde yarışacak, asfaltı ağlatacaksınız. Oyuna başlarken öncelikle bir yarışçı karakteri seçimi yapıyorsunuz. Ardından düşük seviyedeki araçlardan birisini seçerek yarışa hazır hale geliyorsunuz. Yarışlardan kazanacağınız puanlar arabanızı yenisiyle değiştirmenizi ve modifiye geliştirmelerini yapmanızı sağlıyor. Her zaman yeni ve güçlü araba sahibi olmak yarışlarda size büyük avantaj sağlıyor.

 

Drift Max Pro ve Drift Max City ile oldukça popüler olan Drift Max serisi, yeni dünya temalı oyununda da ilgi çeken pistlere sahip. Yarış pistinin üzerindeki atlama rampaları, özel kavisler ve zorlu engellerle drift yapmak yarış severler için oldukça eğlenceli. Yüksek kaliteli gafikler ve sezgisel kontroller de oyun deneyimini kat be kat arttıran diğer özellikler arasında. Ücretsiz Drift Max World APK indirin ve dünyanın farklı yerlerindeki drift yarışlarında yerinizi alın. İyi oyunlar.

Drift Max World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drift Max World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Drift Max World ekran görüntüleri Drift Max World ekran görüntüleri Drift Max World ekran görüntüleri Drift Max World ekran görüntüleri Drift Max World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.61

GeliştiriciTiramisu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.11.2018 - 09:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme824

Dosya boyutu 157 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9135

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder