Asphalt Xtreme ikon

Asphalt Xtreme APK

v0.3.5a

Asphalt Xtreme Açıklama

Netflix tarafından geliştirilen yarış oyunu Asphalt Xtreme ile heyecan dolu yarışlara katılın.


Ekstrem arazi yarışı oyunu Asphalt Xtreme ile heyecan dorukta. Kum tepelerinden kanyonlara kadar engebeli arazilerde yarışacağınız bu oyunda fantastik ve devasa yarış arabaları bulunuyor. 4x4 yani dört çeker canavar kamyonların gücünü sonuna kadar hissedeceksiniz. Muscle tarzı bu arabaların hız sınırı gaz pedalının sonu, tozu dumana katarak yarışın ve rakiplerinizi arkanızda bırakın.


Asphalt Xtreme'deki yarışlar gerçek zamanlı ve herkese açık olarak yapılıyor. En fazla 8 oyuncuyla birlikte yarışacağınız oyunda puan zirvesine tırmanmanın en iyi yolu yarış performansını yükseltmek. Dünyanın birçok farklı bölgesinde katılacağınız bu yarışlarda Tayland ormanlarından Alp dağlarının zirvesine kadar zorlu yarış pistleri bulunuyor. Canavar kamyonunuza atlayın ve yarışmanın keyfini çıkarın. Her araba için geliştirilen özelleştirme seçenekleri sayesinde arabanız tam olarak sizin tarzınızı yansıtacak. Üstün güçlere sahip motorlarını geliştirdiğinde de yarış arabanızı tam bir canavara döndürebilirsiniz.


Netflix normalde bildiğiniz gibi dizi ve film izleme platformu. Android oyun ekosistemine giriş yaptığı Asphalt Xtreme oyununu ise Netflix abonelerine özel geliştirmiş. Dolayısıyla bu oyunu oynayabilmek için Netflix üyesi olmanız gerekiyor. Asphalt Xtreme APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve canavar kamyonlarla yarışmanın keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri Asphalt Xtreme ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.3.5a

GeliştiriciNetflix, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi12.05.2023 - 14:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 1.13 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11414

GÜVENLİKİndireceğiniz Asphalt Xtreme APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netflix.NGP.AsphaltXtreme

APK imzası: d7268d869be7d87cb797e8f7449bf2451ed8019b

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Asphalt Xtreme oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Asphalt Xtreme nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Asphalt Xtreme APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder