Hot Wheels Infinite Loop ikon

Hot Wheels Infinite Loop APK

v1.2.7

Hot Wheels Infinite Loop Açıklama

Hot Wheels Infinite Loop ile gerçek zamanlı yarışlara hazır olun.


Android yarış oyunları arasında oldukça popüler olan Hot Wheels Infinite Loop, gerçek oyuncuların çılgın yarış serüvenini konu alıyor. Oyundaki yarış arabalarının hepsi Hot Wheels serisinden bildiğimiz, silahla donatılmış üstün arabalardan oluşuyor. Oyunculara düşen görev ise 8'e 8 gerçek zamanlı yarışlara katılarak rakipleriyle birlikte hem savaşmak hem de yarışı birinci bitirmek.


Hot Wheels serisi oyunları biliyorsanız Hot Wheels Infinite Loop'a kolayca alışacağınızı düşünüyoruz. Çünkü oyun temel olarak hem savaş hem de yarış kurgusu üzerine. Oyunun başlarında yarış arabanız ve silah mühimmatınız giriş seviyesi ama rütbeniz yükseldikçe daha güçlü ve etkili ekipmanlara kavuşuyorsunuz.


Mattel ekibinin tecrübesiyle geliştirilen oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Hassas kontroller ve geniş kontrol mekanizması sayesinde severek oynayacağınız oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Hot Wheels Infinite Loop APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Hot Wheels Infinite Loop ekran görüntüleri Hot Wheels Infinite Loop ekran görüntüleri Hot Wheels Infinite Loop ekran görüntüleri Hot Wheels Infinite Loop ekran görüntüleri Hot Wheels Infinite Loop ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.7

GeliştiriciMattel

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.11.2019 - 19:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme69

Dosya boyutu 878 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9980

GÜVENLİKİndireceğiniz Hot Wheels Infinite Loop APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mattel.HWInfiniteLoop

APK imzası: f8f10681dd64184146ee450e880c8799debbfc55

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Hot Wheels Infinite Loop oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Hot Wheels Infinite Loop nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hot Wheels Infinite Loop APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder