Rush Hour 3D ikon

Rush Hour 3D APK

v20201126

Rush Hour 3D APK, Android için geliştirilen oldukça keyifli bir yarış oyunu.


Araba sürmeyi seviyorsanız, Rush Hour 3D oyunu tam size göre. Sonsuz bir yarışın içerisine gireceğiniz oyunda akan trafik içerisinde diğer arabalara çarpmadan yarışacaksınız. Amacınız, yarıştaki en uzun mesafeyi giden oyuncu olmak. Bunu başarabilmek için de arabayı dikkatli sürmeniz şart. Diğer arabalara çarptığınızda ya da yavaş gittiğinizde yarışı kaybetmiş oluyorsunuz.


Rush Hour 3D için sonsuz yarış oyunu diyebiliriz. Aslında oyun içerisinde farklı modlar var ancak en keyiflisi sonsuz yarış modu. Ek olarak, oyunda yarış arabalarının yanında SUV ve kamyon gibi farklı araç türleri de var. Bu da oyunun keyfini arttıran özellikler arasında.


Android yarış oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan bu oyun hem grafik kalitesi hem de ücretsiz olması sayesinde denemeye değer. Rush Hour 3D APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi indirin ve yarışmanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Rush Hour 3D ekran görüntüleri Rush Hour 3D ekran görüntüleri Rush Hour 3D ekran görüntüleri Rush Hour 3D ekran görüntüleri Rush Hour 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder