Drive for Speed: Simulator ikon

Drive for Speed: Simulator APK

v1.23.2

Android yarış oyunları arasında popüler olan Drive for Speed: Simulator oyunu ile yarışmanın keyfini çıkarın.


Engellerle dolu bir şehirde yarışmak hiç kolay değil. Drive for Speed: Simulator oyununda şehrin dar sokaklarında gerçek oyunculara karşı yarışacak, en yüksek hızda yarışı bitirmeye çalışacaksınız. Oyun içerisinde bildiğimiz yarış modlarının yanında bir de serbest sürüş modu bulunuyor. Bu modda şehirde istediğiniz gibi tur atabilir ve şehrin altını üstüne getirebilirsiniz.


Drive for Speed'de yarışmaya hazır 20 kadar araba modeli var. Hepsi de yüksek hız için tasarlanmış. Üstelik her arabayı kendi zevkinize göre modifiye edebiliyorsunuz. Jantlar, lastikler, tamponlar, rüzgarlıklar ve aklınıza gelen her parçayı değiştirmeniz mümkün. Yapmanız gereken yarışlardan yüksek puan toplayarak yeni arabaları satın almak. Daha sonra garajınızda istediğiniz gibi tüm özelleştirmeleri yapabilirsiniz.


Android için yeni yarış oyunu arıyorsanız Drive for Speed: Simulator sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Drive for Speed: Simulator APK dosyasını hemen indirin ve yarışmanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Drive for Speed: Simulator ekran görüntüleri Drive for Speed: Simulator ekran görüntüleri Drive for Speed: Simulator ekran görüntüleri Drive for Speed: Simulator ekran görüntüleri Drive for Speed: Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder