Big Rig Racing ikon

Big Rig Racing APK

v6.3.0.136

Big Rig Racing APK, kamyonlarla birlikte drag yarışına katılacağınız eğlenceli bir Android yarış oyunu.


Android oyun ekosisteminde drag yarışları genellikle spor arabalar üzerinden ilerliyor. Big Rig Racing oyununda ise bu sefer drag yarışlarına katılanlar efsanevi dev kamyonlar. Modifiye edilmiş canavar kamyonunuzu hazırlayın, gerçek oyunculara karşı drag yarışlarına katılın. Hedefiniz bitiş çizgisine rakibinizden önce ulaşmak. Bunu başarmak içinse kamyonunuzu modifiye etmeniz, güçlendirmeniz ve özellikle vites geçişlerini tam zamanında yapmanız şart.


Big Rig Racing'de 10 kadar kamyon modeli var. Hem klasik tarzda hem de modern tarzda kamyon modelleri bulunuyor. Hepsinin gücü ve tarzı farklı. Modifiye garajında geliştirdikten sonra yarış pistine çıkacak ve tarzınızı konuşturacaksınız. İstediğiniz kadar kamyon satın alabilir ve garajınızı büyütebilirsiniz. Bu oyunda önemli olan bitiş çizgisinde rakiplerinizi geçmek.


Mobirate ekibinin geliştirdiği Big Rig Racing ücretsiz olarak sunuluyor. Android drag yarışı oyunları arasında öne çıkan oyunu oynamak için Big Rig Racing APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Big Rig Racing oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Big Rig Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Big Rig Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Big Rig Racing ekran görüntüleri Big Rig Racing ekran görüntüleri Big Rig Racing ekran görüntüleri Big Rig Racing ekran görüntüleri Big Rig Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder